NAUJIENŲ ARCHYVAS, FOTOGALERIJA


2019 m.GRUODŽIO MĖNESĮ:

2019-12-13
KALĖDINIS LABDAROS VAKARAS „KALĖDŲ STEBUKLO BELAUKIANT“Apie mus rašo
KVIEČIAME užsukti į biblioteką. Čia visą mėnesį:

Atvirukų paroda „Nostalgiški prisiminimai“

Snaigių paroda „Visos snaigės stebuklingos“

Grafinės raiškos piešinių paroda

Integruoto lietuvių kalbos ir dailės projekto „Skaičiai ne tik skaičiavimui“ mokinių darbų paroda


2019-12-20
Kalėdinis paštas

2019-12-17
7a klasė dalyvavo edukacinėje pamokoje Jonavos krašto muziejuje ,,Kūčių ir Kalėdų papročiai".2019-12-08
Respublikinė akcija „Kalėdinė eglutė“

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos „Neries“ savanorių grupės mokiniai kartu su specialiojo ugdymo skyriaus mokiniais, specialistai ir pedagogai Aldona Skirmantienė, Snieguolė Cėgienė, Rasa Kersnauskaitė, Raimonda Zvicevičienė, Eglė Akunienė prisijungdami prie Respublikinės Kalėdinės bendrumo akcijos „Kalėdinė eglutė“ dalinosi gerumu ir mokinių rankomis pagamintomis eglutėmis su Jonavos miesto gyventojais, policijos, bibliotekos darbuotojais. Negailėjome vieni kitiems malonių žodžių, šypsenų, gražių palinkėjimų ateinantiems Naujiesiems metams. Juk taip gera matyti šypseną kito veide, juk taip gera dalintis gerumu!
Snieguolė Cėgienė


2012-12-12
Pirmokų krikštynos
2019-12-09

Šiandien 7b klasės mokiniai, gyvendami artėjančių švenčių nuotaika, lankėsi šventiškai pasipuošusiame Jonavos kultūros centro krašto muziejuje. Visus labai sudomino muziejaus darbuotojos R. Libienės edukacinis užsiėmimas, kurio metu pasigaminome natūralaus vaško žvakeles liejimo būdu ir formelių pagalba. Deganti natūralaus vaško žvakė namus pripildys šiluma ir malonaus aromato.
Klasės auklėtoja E. Miliukienė


DIDŽIUOJAMĖS!
2019-12-06
Ir vėl gražią pergalę parvežė mūsų mokyklos futbolistai, kurie gruodžio 6 d. dalyvavo
LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ MIESTO ZONINĖSE FUTBOLO 5X5 varžybose.
Laimėta II vieta!
Didžiuojamės mūsų futbolistais ir jų treneriu A. Kačenausku!

2019-12-09
Tarptautinis projektas
,,Hour of code“

Projekte dalyvavo 5-10 kl. mokiniai. Išbandėme Minecraft, Scratch programavimo aplinkasKas yra programavimo valanda? Tai vienos valandos įvadas į kompiuterių mokslą, skirtas demistifikuoti „kodą“, parodyti, kad kiekvienas gali išmokti programuoti ir išplėsti savo dalyvavimą kompiuterijoje.
(N. Urbonavičienė)


2019-12-06

Gruodžio 5-6 d. 6a, 6b ir 8c klasės mokiniai lankėsi kalėdiškai pasipuošusioje Varšuvoje.
Susipažino su Varšuvos senamiesčio istorija, architektūra, apsilankė Koperniko mokslo muziejuje.


2019-12-05
Tarptautinė Savanorių diena
2019-12-04
ATVIRŲ DURŲ VAKARAS
Jonavos Panerio pradinės mokyklos, ,,Neries“ pagrindinės mokyklos, Jonavos pradinės mokyklos mokinukams ir jų tėveliams, ,,Pakalnutės“ bei ,,Bitutės“ darželio priešmokyklinių grupių auklėtiniams ir jų tėveliams.


2019-12-04

Minime Tarptautinę neįgaliųjų dieną
Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centras kartu su „Sporto Legionu“ gruodžio 4 d. organizavo sporto šventę „Vieningi mes stiprūs“, skirtą paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Varžybose rungėsi: Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ narių komanda „Viltis“; Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus moksleivių komanda „Greiti ir įsiutę“; Panevėžio jaunuolių dienos centro atstovų komanda „Dinamitas“; Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos narių komanda „Smūgis“; Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro komanda „Panteros“; Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centro komanda „Pušynukai“. Nuostabi ir draugiška mūsų mokyklos komanda „Greiti ir įsiutę“ padėjo vienas kitam laimėti III prizinę vietą ir olimpinę taurę! Visi dalyviai, net ir sirgaliai gavo po medalį! Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už šauniai praleistą laiką ir puikias emocijas!LAPKRIČIO MĖNESĮ:

2019-11-29
2019 metų Aštuntoko rinkimai
Gabija Janušauskaitė, 8a klasės mokinė, garbingai atstovavo mūsų mokyklai Jonavos rajono 2019 m. Aštuntoko rinkimuose, kurie vyko Žeimių daugiafunkciame centre.2019-11-29
Draugo diena

„Draugystė – reikalingiausias gyvenime dalykas. Niekas nenorėtų gyventi be draugų, nors ir turėtų visas pasaulio gėrybes“
/ Aristotelis/

Jonavos Neries pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko Draugo dienos paminėjimas. Mokiniai piešė savo draugus, gamino draugystės apyrankes. Šią dieną visi gausiai susirinko šventėje, kurioje stebėjo skaidres apie draugystę ir kartu su mokytojomis Solveiga ir Svetlana aptarė kas yra draugas ir ką reiškia draugiškumas. Mokiniai buvo kviečiami prisiminti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime jie yra. Prie šventės prisijungė ir draugai iš Justino Vareikio progimnazijos 3c kl. Mergaitės kartu su mokiniais grojo, dainavo, šoko ir žaidė žaidimus, o 1-2 klasės mokiniai visus vaišino jų iškeptais keksiukais. Štai taip linksmai ir šauniai mes visi šventėme Draugo dieną, palinkėdami vieni kitiems būti draugiškiems ir turėti daug gerų draugų.


DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname "Neries" pagrindinės mokyklos berniukų komandą, užėmusią rajono mokyklų žaidynių futbolo varžybose pirmąją vietą.


2019-11-27
KVIEČIA
mokyklų lyderystės iniciatyvų renginys
„Kviečiame bendradarbiauti mokantis mokytis"

Plačiau
Tarptautinė matematikos olimpiada ,,Kings“
Respublikinis edukacinis konkursas ,,OLYMPIS 2019"

2019-11-27

Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai lankėsi Jonavos krašto muziejaus edukaciniuose renginiuose. Muziejaus darbuotoja Rasa papasakojo mokiniams apie autentiškas Vėlinių tradicijas, lietuviškas Kūčias ir Kalėdas. Mokiniai mokėsi lieti žvakes, džiaugėsi atliktais savo darbeliais.2019-11-25
Mokyklinė matematikos olimpiada
SVEIKINAME nugalėtojus:

5 klasė
I-II vieta Prišmantas Nojus, 5a kl.
I-II vieta Mieliauskaitė Goda, 5b kl.
III vieta Tamašauskaitė Augustė, 5a kl.

6 klasė
I vieta Jasinevičius Norbertas, 6c kl.
II vieta Cekanoveckaitė Eimantė, 6a kl.
III vieta Civilka Simonas, 6c kl.

7 klasė
I vieta Smilingaitė Augustė, 7c kl.
II vieta Trinkūnas Paulius, 7c kl.
III vieta Drozd Edgaras, 7c kl.

8 klasė
I vieta Ramonaitė Emilija, 8a kl.
II vieta Vainilavičius Pijus, 8c kl.
III vieta Vaičaitis Justas, 8b kl.

Matematikos mokytojosDIDŽIUOJAMĖS!
2019-11-15
Tarptautinis IT konkursas „Bebras“
Šiemet konkurse dalyvavo 22 mūsų mokyklos šeštos klasės mokiniai.
Viltė Budraitytė ir Norbertas Jasinevičius užėmė 11 vietą šalyje!
SVEIKINAME!
Viso konkurse dalyvavo virš 5000 šalies šeštokų.
2019-11-19
Sveikatiados renginys "Priimk iššūkį - 400g vaisių ir daržovių kasdien"
Apie mus rašo
2019-11-15
Respublikinėje konferencijoje „Skaičiai aplink mus“

Lapkričio 15 d. 7a klasės mokinės Gabrielė Gudavičiūtė ir Giedrė Garuckaitė dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Skaičiai aplink mus“ Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje . Mokinės pristatė integruotą lietuvių kalbos ir dailės projektą „Skaičiai ne tik skaičiavimui“.
Per lietuvių kalbos pamokas septintokės gilinosi į skaičių simboliką pasakose, ieškojo įvairių žanrų kūrinių, kurių pavadinimuose būtų skaitvardžiai. Per dailės pamokas mokytoja R.Kersnauskaitė 5 – 8 klasių mokiniams pasiūlė įvairiomis dailės technikomis sukurti originalų knygos viršelį. „Knygų“ gamybai panaudotos nereikalingos dėžės ir senos knygos. Pavadinime esančius skaitvardžius reikėjo užrašyti dviem būdais: skaičiumi ir žodžiais. Konferencijoje ne tik skaitytas pranešimas, bet surengta mūsų mokyklos mokinių sukurtų „knygų“ paroda.
Kviečiame mokyklos bibliotekoje aplankyti 5 – 8 klasių mokinių sukurtų originalių „knygų“ parodą. Čia rasite įvairių žanrų knygų nuo pasakų iki fantastikos. Raskite ir jūs knygą, kurios pavadinime būtų skaičius, ir ją perskaitykite...
Lietuvių kalbos mokytoja D.Balandienė2019-11-18
Nacionalinė karjeros savaitė. Šalies projektas „Būsiu“

Integruoti informacinių technologijų - inžinerijos projektai 5-10 kl.
6a klasės mokiniai Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro krašto muziejuje dalyvavo edukacinėje veikloje „Bitės liemuo, lino gelmuo“. Sužinojo daug įdomių faktų apie bitininkystę, bites, bičių produktus ir džiaugėsi pačių pagamintais dirbiniais - nuostabiomis žvakėmis.
5b, 5c ir 6c klasių mokiniai susitiko su su Lietuvos biatlonininku, Lietuvos nacionalinės rinktinės nariu, olimpiečiu Tomu Kaukėnu, kurį į mokyklą pakvietė Simona Damulienė, 6c klasės mokinės Ugnės mama. Sportininkas papasakojo mokiniams apie savo treniruotes, varžybas ir net mitybos ypatumus. Na, o įdomiausia buvo čia pat, klasėje, išbandyti šaudymo rungtį su olimpiečio šautuvu!
Naktis mokykloje - profesijų ABC. 6c klasės mokinių renginys, kurio metu mokinės Beatos mama, Sigita Bulkė, Jonavos jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė pravedė edukacinę pamoką apie profesijų įvairovę, bei savęs pažinimo ugdymo ypatumus planuojant karjerą. Mokiniai dalyvavo protų mūšyje ir atliko užduotis karjeros kompetencijų ugdymui.

2019-11-15
Tolerancijos savaitė

Šiandien mokykloje minime tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis yra švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Žodis tolerancija taip pat reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, priimti kitokius požiūrius. Renginiai skirti šiai dienai paminėti mokykloje vyko visą savaitę. Klasėse vyko teminės klasių valandėlės, mokiniai kūrė plakatus, piešė piešinius, skaitė ir rinko sentencijas, diskutavo apie toleranciją įvairių pamokų metų. Šiandien būrelis 7c klasės mokinių, socialinė pedagogė A. Skirmantienė pasitiko visus ryte ateinančius į mokyklą sveikindami su tolerancijos diena ir dovanodami sentencijas apie toleranciją. „Tolerancija- tai, kai tu neįžeidinėji, neįžeidinėja tavęs, atleidi, lauki atleidimo, esi draugiškas, gerbi kitus“, „Padedi draugui iš kurio kiti bando šaipytis, erzinti reiškia- esi tolerantiškas! Ne? Tai padaryk šiandien. Sėkmės tau.“, „Nugalėk norą šaipytis ir erzinti silpnesnius už tave. Sudrausmink kitą, jeigu jis elgiasi netinkamai. Būk tolerantiškas“. Fojė buvo atidaryta mokinių darbų paroda „Tolerancijos švyturys“. Per ilgąją pertrauką psichologė S. Cėgienė su mokiniais savanoriais vykdė akciją „karštieji stendai“, kurios metu visi, kas norėjo galėjo pasikalbėti, padiskutuoti ir išsakyti savo nuomonę apie toleranciją mūsų mokykloje.


Rajono moksleivių žaidynių 5-6 klasių mergaičių, berniukų kvadrato varžybos

2019-10-07

„Vitaminai dėdės Rudenėlio pintinėje“
Lapkričio 7 d. mokykloje vyko popietė „Vitaminai dėdės Rudenėlio pintinėje“. Praleisti kartu laiką ir praplėsti vaikų turimas žinias apie vaisius ir daržoves, sveiką gyvenseną atvyko „Neries“ specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir juos lydinčios mokytojos. Mokiniams talkino „Neries“ savanoriai.
Būrelio „Esu ypatingas, nes...“ nariai parodė eiliuotą pasaką „Sveikuolis Juozukas“ ir pasakos „Ropė“ inscenizaciją. Visi renginio dalyviai linksmai leido laiką, minė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie sveiką mitybą, šoko, bendravo. Neliko abejingų vaišių stalui, ant kurio puikavosi vaisių ir daržovių vėrinukai, sveikuoliški sausainiai, obuolių sultys ir kitokie skanumynai.
Labai džiugu, kad galime pasidžiaugti šiltu bendravimu, tolerancija bei įtraukdami į įdomias veiklas ugdyti jaunosios kartos požiūrį į sveiką gyvenimo būdą.
Popietę organizavo būrelio vadovės D. Stundžienė, I. Bereznaja, psichologė S. Cėgienė ir mokytoja Ž. Laurinavičienė.2019-10-06
Pyragų diena mokykloje

,,Išsipildymo akcijai" bus pervesta 145 eur
DIDŽIUOJAMĖS!
2019-10-05
Rajono moksleivių žaidynių pradinių klasių kvadrato varžybose
mūsų mokyklos 3-4 klasių komandos mokiniai laimėjo III vietą.
Sveikiname komandą ir mokytoją V. Takarevičienę.

SPALIO MĖNESĮ:

2019-10-30


Prisijungėme prie Erasmus+
eTwinning programos projekto ,,Kelionė į pasakų šalį"

Projekte dalyvauja 5 kl. mokiniai, mokytoja N. Urbonavičienė.
Projekto trukmė: rugsėjo - gegužės mėn.
2019-10-25

DIDŽIUOJAMĖS!
Jonavos rajono savivaldybė organizavo mokinių piešinių / vizijų konkursą „JONAVA 2027“. II amžiaus grupės (5-8 klasių mokiniai) II vietos nugalėtoja tapo Miglė Ignatavičiūtė, 5b klasės mokinė.Konkurso tikslas – įtraukti Jonavos rajono savivaldybės mokinius į Jonavos rajono plėtros gairių planavimą, patrauklios gyventi rajono ateities vizijos formavimą bei tuo pačiu ugdyti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus. Konkurso siekis – nupiešti Jonavos krašto ateities paveikslą, kuriame atsiskleistų patrauklus, atpažįstamas, vertinamas Jonavos rajonas. Piešiniuose buvo galima pavaizduoti simbolius, objektus, vietas, atmosferą, išskiriančią Jonavos rajoną iš kitų rajonų bei reprezentuojančią tai, kas skatintų vaikus likti gyventi ir kurti savo ateitį Jonavoje.
Konkurse galėjo dalyvauti 1-12 klasių moksleiviai. Iš viso konkursui buvo atsiųsti 107 piešiniai.
Iš Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos piešinių/ vizijų konkurse „JONAVA 2027“ dalyvavo 7 mokinės:
Augustė Tamašauskaitė, 5a kl.,
Miglė Ignatavičiūtė, 5b kl.,
Liepa Laurinavičiūtė 5b kl.,
Monika Šimkutė, 6a kl.,
Eva Naruševičiūtė, 6b kl.,
Dagnė Novikova, 6b kl.,
Ieva Stankevičiūtė, 6c kl.
2019 m. spalio 25 d. Jonavos rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje vyko konkurso dalyvių ir jų mokytojų apdovanojimas.
(Dailės mokytoja Rasa Kersnauskaitė)2019-10-26

„Neries“ savanoriai rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje
Spalio 25–26 dienomis Jonavoje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, vyko tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu mūsų mokyklos savanoriai kartu su psichologe S. Cėgiene ir visuomeninės organizacijos „Guoda“ savanoriais kvietė pirkėjus paaukoti ilgai negendančių maisto produktų skurdžiai gyvenantiems žmonėms, dalijo skrajutes. „Maisto banko“ akcijos savanoriai pirkėjus kvietė „Maxima“ ir „Iki“ prekybos centruose. Akcijos metu žmonių paaukotas maistas pasieks skurstančiuosius, dalis jų maistą gaus labdaros valgyklose ar dienos centruose, kitiems bus išdalijami maisto produktų paketai.
Džiugu, kad mūsų mokyklos savanoriai noriai įsijungė į šią prasmingą veiklą.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)Apie mus rašo


2019-10-25
Paminėta LR Konstitucijos diena

Spalio 25 d. - LR Konstitucijos diena. 1992 m. spalio 25 d. dabartinei Konstitucijai Lietuvos piliečiai pritarė išreikšdami savo valią referendume. Tai pagrindinis įstatymas, teisinis valstybės pagrindas.
Mūsų mokyklos mokiniai minint Konstitucijos dieną buvo pakviesti išsamiau susipažinti su šiuo dokumentu. Istorijos mokytojai organizavo integruotą istorijos - geografijos pamoką ,,Kaip valdoma mūsų valstybė?" Vienuolika mokinių komandų grupėse, naudodamiesi Konstitucija kaip informacijos šaltiniu, ieškojo atsakymų į klausimus, nagrinėjo iliustracijas ir parengė informacinius plakatus apie pagrindines valstybinės institucijas: seimą, vyriausybę, vyriausybę, prezidentą ir savivaldybę.


2019-10-24

Karjeros konferencijoje – festivalyje „STUDFESTAS“
Spalio 24 d. 8a ir 8c klasių mokiniai ir mokytojos D. Eimontienė, D. Grinė ir R. Kersnauskaitė dalyvavo „STUDFESTE” – didžiausiame Lietuvoje karjeros festivalyje mokiniams. Penktus metus vykstanti konferencija apie studijas ir karjerą vyko Kauno „Žalgirio” arenoje, kur suvažiavo tūkstančiai mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos.
16 pranešimų mokiniams aktualiomis temomis pristatė aukštųjų mokyklų atstovai, verslininkai, žymūs Lietuvos žmonės ir nuomonės lyderiai – visa tai pateikta nestandartiniu ir inovatyviu būdu arba kitaip: „STUDFESTAS” – tai 10 val. edukacijos linksmai.
Pertraukų metu mokinių laukė įrengtos aukštųjų mokyklų ir partnerių erdvės, kuriose buvo galima tiesiogiai pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais, susipažinti su karjeros pasirinkimo galimybėmis, dalyvauti smagiuose žaidimuose ir bandymuose. Renginio pabaigoje laukė smagus vakarėlis su „Radistais”.
( Klasės vadovė Daiva Eimontienė)


2019-10-23

Kelionė traukiniu į Vilnių
Saulėtą spalio 23 d. rytą 5c klasės mokiniai vyko traukiniu į Vilnių. Aplankė Aušros vartus, Gedimino pilį, Vilniaus katedrą, dalyvavo nuostabioje edukacijoje ,,Vaikystė ir žaislai: nuo viduramžių iki pramonės revoliucijos'' Žaislų muziejuje. Taip pat daug įdomių faktų sužinojo apie pinigus Lietuvos banko Pinigų muziejuje. Patyrė daug įspūdžių, džiaugsmo, nes daugelis pirmą kartą važiavo traukiniu:)
(Klasės vadovė Vaida Tamelienė)2019 10 15

Jonavos „Neries“ specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojos bei mokytojų padėjėjos dalyvavo pėsčiųjų žygyje “Einam - judam, kaip kas galim“. Žygį lydėjo nuostabus oras, gera nuotaika, smagūs žaidimai bei lengvas nuovargis grįžtant į savo mokyklą. Mokiniai bei lydinčios mokytojos, padėjėjos gavo padėkas už aktyvų dalyvavimą.
Žygio iniciatorė – judesio korekcijos ir gydomosios kūno kultūros mokytoja E. Marčinskienė.
2019-10-15

Viktorina „Draugų rate”
Spalio 15 d. Jonavos „Neries” pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriuje vyko viktorina „Draugų rate”. Viktoriną organizavo mokyklos psichologė Snieguolė Cėgienė ir mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus specialioji pedagogė Raimonda Zvicevičienė. Tai jau antroji viktorina, kurioje susitinka ir savo žiniomis bei bendravimu dalinasi SUS mokiniai ir „Neries“ savanorių grupės mokiniai. Džiugu, kad šiais mokslo metais viktorinoje dalyvavo ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ nariai kartu su socialinio darbuotojo padėjėja Rima Naruševičiene. Visi renginio dalyviai linksmai praleido laiką, atsakinėjo į klausimus, piešė bendrą piešinį, dainavo ir bendravo, susirado naujų draugų. Bendra mokinių veikla suartino visus, jie tapo atviresni ir tolerantiškesni vieni kitiems.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)2019-10-11
Penktokų krikštynos

Valio! Penktokai pakrikštyti!
Spalio 11 d. penktokai ir jų auklėtojos skubiai buvo pakviesti į Priėmimo skyrių, kur buvo patikrinti jų gebėjimai. Penktokai puikiai įveikė šeštokų auklėtojų („gydytojų“) ir mokinių („seselių“) paruoštas užduotis. Jie įrodė, kad yra sveiki, energingi, stiprūs, vikrūs, išradingi, mokantys suteikti pagalbą ir mylintys savo auklėtojas. Penktokai pažadus ir įsipareigojimus sutvirtino pirštų antspaudais ir garsiai ištarta priesaika. Mes jais tikime ir didžiuojamės...2019-10-10
Akcija „Pasaulinė psichikos sveikatos diena“

Spalio 10 d. mūsų mokykloje buvo minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Nuo pat ryto mokykloje skambėjo smagi muzika, mokiniai stende „Jausmų termometras“ žymėjo savo nuotaiką. Pamokų bei pertraukų metu psichologės kabinetas buvo atviras visiems, norintiems užeiti, pasidomėti, paklausti, pasikalbėti. Mokiniai bei mokytojai prie arbatos puodelio diskutavo, kaip stiprinti savo emocinę savijautą, kaip padėti sau ir kitiems. Pradinių klasių mokiniai per pertraukas linksmai žaidė judriuosius žaidimus su „Neries“ savanorių grupės mokiniais. Vyresniųjų klasių mokiniai stenduose rašė, kas jiems padeda nusiraminti, kalbėjosi apie savo pomėgius, konfliktų sprendimų galimybes.
Akciją organizavo mokyklos psichologė S. Cėgienė, soc. pedagogė A. Skirmantienė, spec. pedagogė D. Stundžienė, mokytojos padėjėja I. Bereznaja.
>

(Psichologė Snieguolė Cėgienė)


2019-10-07
Tarptautinė programavimo savaitė (,,Code week“)

„Programavimas – tai ne tik darbas su kompiuteriu, bet ir mokymasis veiksmingiau spręsti problemas, bendrauti, bendradarbiauti, pažadinti kūrybines galias. Šių įgūdžių reikia dirbant dabar, jų reikės ir ateityje.“
Savaitės metu vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Algoritmuokime kartu", ,,Bebro" treniruotės. Buvo išbandytas ,,CodyRoby".
2019-10-09
Tradicinė Tėvų diena 5-ų kl. mokinių tėveliams.

Pirmoji 5 kl. mokinių inžinerijos projektų paroda.
Pristatyti pirmieji penktos klasės mokinių algoritmavimo, projektavimo, konstravimo ir robotikos darbai.


(N. Urbonavičienė)

Apie mus rašo
2019-10-04
Mokytojo diena

Minint Mokytojo dieną, Jonavos rajono švietimo skyriaus vedėjo padėkomis ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti 23 mokytojai, tarp jų ir mūsų mokyklos mokytoja Živilė Laurinavičienė.
Sveikiname!
RUGSĖJO MĖNESĮ:

2019-09-27
Mokykloje lankėsi ugniagesiai gelbėtojai.
Jie pristatė devintokams ir dešimtokams savo profesiją ir mokyklą.2019-09-21
Projektinė diena „Be automobilio - su šeima“

Europos judrioji savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti aplinkai draugiškas transporto priemones ir skatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2019 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS šūkis: „Žingsniuokime kartu!“ Šių metų tema „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“ akcentuoja ir atkreipia dėmesį į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama. Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla – Europos judumo savaitės dalyvė. Rugsėjo 21 dieną mokyklos bendruomenė dalyvavo pažintiniame žygyje pėsčiomis ir dviračiais „Jonavos tiltai“.
Apie mus rašo20192-09-24-28
Europos kalbų savaitė

Apie mus rašo

Jonavos ,,Neries" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai irgi paminėjo Europos kalbų savaitę.2019-09-18
Akcija „Visa Lietuva šoka“


2019-09-02
Atidaryta Beno Meslino, 8a klasės mokinio, autorinė piešinių paroda.
Kviečiame apsilankyti 4 aukšte!2019-09-02

Mokyklinis varpelis šiandien sukvietė visus į klases...GERŲ MOKSLO METŲ!

Kad niekas iš nieko ir niekad neskaustų...
Kad niekas nebūtų mažu...
Kad viskas iš nieko...
Kad viskas į gera...
Kad viskas iš naujo...
Kad viskas gražu...
Mokyklines uniformas papildomai bus galima užsisakyti 2019 m. rugsėjo 12 d. 16.00 -18.00 val.
Individualiai užsisakyti (nusipirkti) uniformas galima
Kaune, Draugystės g. 19, įmonėje ,,Tometa". Tel. (8-37) 455144

Nuo 2019-2020 mokslo metų mokykloje bus vykdoma integruoto inžinerinio ugdymo programa.
Mokykla suteikia mokiniams galimybę plėtoti ne tik bendrąsias ir dalykines kompetencijas, bet ir inžinerinę kompetenciją, padedančią suvokti supančio pasaulio kaitą, problemas, galimybes prisidėti prie postmodernaus pasaulio pokyčių.
Inžinerinis ugdymas integruojamas į informacinių technologijų, gamtos mokslų ir matematikos pamokas, vykdant įvairius projektus/kūrybinius darbus. 5–8 klasėse mokiniai gebės pažinti, tirti, atkurti, vertinti inžinerinius procesus, atlikti inžinerines kūrybines užduotis.
PlačiauMūsų mokykla dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
(projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto įgyvendinimo metu vykdomos veiklos apima gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimą bei gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimą ugdymo procese.
Daugiau informacijos galite rasti projekto svetainėje „Vedlys“ adresu: http://www.vedlys.smm.ltGerbiami būsimų priešmokyklinukų Tėveliai,
maloniai kviečiame prisijungti prie Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos bendruomenės!
Jau renkamos 2020/2021 m. m.
priešmokyklinio ugdymo grupės.
Vaikučiams po užsiėmimų bus sudarytos sąlygos lankyti pailgintos dienos grupę.
Prašymus teikti adresu:
Jonavos ,,Neries“ pagrindinė mokykla, Kauno g. 59
Informacija tel.: 8 (349) 61800, www.neris.jonava.lm.lt

Laukiame Jūsų!