MOKYTOJAI


Mokykloje dirba apie 50 mokytojų:

Jeigu uždarysime duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė



Susisiekti su mokytojais ir specialistais:
tel.: 8-349-61800, el. paštas: info@joneris.lt
 

Susisiekti su mokytojais ir specialistais:
tel.: 8-349-61800, el. paštas: info@joneris.lt

Daiva Balandienė, lietuvių k. mokytoja, metodininkė,
(430 kabinetas);
Inga Sadzevičienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė/
administracinės teisės magistrė
(429 kabinetas),
Daiva Eimontienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė,
(330 kabinetas),
Vilija Adomėlienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė,
(427 kabinetas);


Loreta Bizokienė, anglų k.. mokytoja metodininkė/
viešojo administravimo magistrė, (417 kab.)
Danguoė Černiauskienė, anglų k. mokytoja metodininkė,
(428 kabinetas);
Vilma Kubiliūnienė, anglų k. vyr. mokytoja,
(438 kabinetas);
Dalia Turauskienė, anglų k. vyr. mokytoja,
(416 kabinetas)
Rūta Budrevičienė, anglų k. mokytoja, mokytojo padėjėja,
(419 kabinetas);

Inga Dūdienė, vokiečių k. vyr. mokytoja,
(426 kabinetas)


Svetlana Putina, rusų k. mokytoja metodininkė,
(406 kabinetas);

Janė Vorošilienė, rusų k. vyr. mokytoja/
edukologijos magistrė (432 kabinetas)


Vilma Vyčienė, istorijos ir etikos mokytoja metodininkė,
(317 kabinetas);

Irma Karnusevičienė, istorijos mokytoja metodininkė/
istorijos magistrė, (319 kabinetas);

Genadijus Kurganovas, istorijos vyr. mokytojas,


Vaida Tamelienė, tikybos vyr. mokytoja,


Jolita Minkštimaitė, geografijos vyr. mokytoja,
(328 kabinetas)


Aurelija Grigaravičiūtė, muzikos vyr. mokytoja,
(412 kabinetas),


Irina Bereznaja, neformaliojo ugdymo mokytoja, mokytojo padėjėja,


Oksana Sabatauskienė, chemijos vyr. mokytoja,
(215 kabinetas);
biologijos mokytoja , (409 kabinetas);


Arūnas Kačenauskas, kūno kultūros vyr. mokytojas,
Živilė Laurinavičienė, kūno kultūros vyr. mokytoja,
(323 kabinetas)

Dovilė Bareikaitė, choreografijos vyr mokytoja, civilinės saugos mokytoja (320 kabinetas)

Violeta Knygauskienė, matematikos vyr. mokytoja, fizikos mokytoja metodininkė, (325 kabinetas);



Edita Miliukienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(324 kabinetas);
Dalė Prochorovienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(211 kabinetas);
Vilija Rimkevičienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(304 kabinetas);


Nomeda Urbonavičienė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė/ edukologijos magistrė, (326 kabinetas);


Dainora Grinė, technologijų mokytoja;
(217 kabinetai);
Rimantas Butiškis, technologijų vyr. mokytojas,
(212 kabinetas);
Rasa Kersnauskaitė, dailės ir technologijų vyr. mokytoja,
(329 ir 218 kabinetai);


Asta Aksinavičienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja/
edukologijos magistrė, (314 kabinetas)
Virginija Takarevičienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja,
(312 kabinetas),
Jolita Jakaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
(308 kabinetas);
Jūratė Smailienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
(208 kabinetas)

Jūratė Zigmantaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė/
edukologijos magistrė, (305 kabinetas).

Dovilė Bareikaitė, pailgintos dienos grupės auklėtoja,
(204 kabinetas)

Jolanta Janionytė, priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja,
pailgintos dienos grupės auklėtoja/ edukologijos magistrė (206 kabinetas)

(atnaujinta 2022-08, informacija tikslinama)

SPECIALISTAI


Vidutė Tatarūnienė, logopedė metodininkė,
(433 kabinetas)
Dalia Stundžienė, vyr. specialioji pedagogė
(414 kabinetas)
Irina Bereznaja, mokytojo padėjėja

Snieguolė Cėgienė, psichologė/ psihologijos magistrė
(220 kabinetas)
Aldona Skirmantienė, socialinė pedagogė metodininkė

Radvilė Želvytė (nuo 2022-09-01), visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,

Laura Krasauskienė, bibliotekininkė

atgal







SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS SPECIALISTAI

Rasa Kubiliūnienė,, mokytojo padėjėja,
Edita Baltaduonienė, mokytojo padėjėja,

Vaida Cvekelienė, mokinių palydovė,
Daiva Pinkevičienė, mokinių palydovė,

Snieguolė Cėgienė, psichologė/ psihologijos magistrė
Vida Tatarūnienė, logopedė metodininkė,

Raimonda Zvicevičienė, mokytoja, spec. pedagogė,
Solveiga Meslinaitė, vyr. mokytoja, spec. pedagogė,
Eglė Akunienė, mokytoja, spec. pedagogė,
Svetlana Cechmister, mokytoja, spec. pedagogė


Jolanta Jaščemskienė, pailgintos dienos grupės auklėtoja
Rūta Budrevičienė, pailgintos dienos grupės auklėtojo padėjėja,

Ema Marčinskienė, judesio korekcijos ir gydomosios kūno kultūros mokytoja,
Audra Petkutė-Savickienė, muzikos vyr. mokytoja,

atgal