NAUJIENŲ ARCHYVAS, FOTOGALERIJA


2018 m.
2018-12-20
Mokyklos bendruomenės renginys - šokio šventė ,,Valso ritmu 2018".


2018-12-12
DIDŽIUOJAMĖS!

Mūsų mokyklos ketvirtokų ansamblis, sudalyvavęs Jonavos rajono vokiškų dainų popietėje „Tegu skamba vokiška daina“ ir užėmęs II-ą vietą, komisijos sprendimu gavo teisę dalyvauti respublikiniame renginyje, kuris įvyko gruodžio 7 d. Šią dieną išvykome į Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje vykusį Lietuvos švietimo įstaigų vaikų ir mokinių vokiškų dainų festivalį, kuriame puikiai pasirodėme ir tapome jo laureatais. Mokinius paruošė muzikos mokytoja Eglė Merkelienė ir vokiečių kalbos mokytoja Lilita Urbanavičienė.
Sceniniu įvaizdžiu pasirūpino šokių mokytoja Dovilė Bareikaitė.
2018-12-13
Apie mus rašo
„Gerumo akcija ,,Sveikas, mažyli” Jonavos ,,Neries“ pagrindinėje mokykloje“
2018-12-11
Pirmūnų ekskursija į Vilnių

Gruodžio 11 d. gausi grupė 3–8 klasių pirmūnų ir aktyvių mokinių vyko aplankyti kalėdinį Vilnių. Mokiniai Valdovų rūmuose smagiai leido laiką edukacinėse pamokose: 3–5 klasių mokiniai piešė herbą, 6–8 klasių mokiniai vėrė apyrankes ir karolius. Užteko laiko pasidairyti po kalėdinę sostinę: pasigrožėjome Rotušės aikštės ir Katedros aikštės eglutėmis, mugėse ieškojome kalėdinių dovanų ir lauktuvių. Laikas neprailgo. Mokytojos J. Jakaitienė, D. Grinė, D. Balandienė ir V. Tamelienė dėkoja važiavusiems į kelionę ir visai mokyklos bendruomenei linkime gražių artėjančių švenčių.2018-12-07

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje lankėsi Palangos zoologijos sodo insektariumas „Po stiklu“. Edukacinėse pamokėlėse dalyvavo 143 mokiniai (1-7 klasių), kurie susipažino su keliaujančia egzotinių gyvūnų ekspozicija. Pamokėlių metu mokiniai galėjo ne tik pamatyti kas gyvena po stiklu, paliesti, bet ir sužinoti : gyvūno kilmę, jo gyvenamąsias vietas ir kitas jo įdomias savybes. Mokiniams didelį įspūdį paliko Madagaskaro smauglys, Madagaskaro tarakonai, šimtakojis ir kt. gyvūnai, Edukacinė pamokėlė „Po stiklu“ mokiniams buvo įdomi ir naudinga, nes jie galėjo iš arti susipažinti su įvairių klasių gyvūnais.


(Biologijos mokytoja metodininkė Rima Žižienė)


2018-12-12
Tėvų diena
Nuo 18 iki 20 val. klasių tėvų susirinkimai, dalykų mokytojų konsultacijos.
Gruodžio 5-oji – Tarptautinė savanorių diena

2018-12-05 mūsų mokyklos „Neries“ Savanoriai ir jų vadovė psichologė S. Cėgienė bei tikybos mokytoja V. Tamelienė dalyvavo rajoninėje 8-12 klasių dorinio ugdymo mokinių konferencijoje „Ką padarėt vienam, iš mažiausiųjų brolių, tą padarėte man...“, skirtoje Tarptautinei savanorystės dienai paminėti. Jonavos rajono mokyklų savanoriai susipažino vieni su kitais, dalinosi savanorystės patirtimi, asmeninio tobulėjimo galimybėmis. Už savanorišką veiklą, iniciatyvą, nuveiktus prasmingus darbus mokiniai gavo padėkos raštus. Savanorystė - tai ne tik visuomeninė veikla, būdas tobulėti, įgyti naujų žinių, susipažinti su bendraminčiais, bet ir pati geriausia galimybė padėti kitiems, kartu realizuojant savo gabumus, talentus ir įgyjant naujos patirties bei įgūdžių.


(S. Cėgienė)


2018-12-03
Dalyvavome tarptautiniame projekte ,,Hour of Code"


(mok. N. Urbonavičienė)

Mokyklai - 20 metų!
2018 m. lapkričio 30 d. vykę šventiniai renginiai:
10.15 val. Šv. mišiose Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje ir
17.00 val. koncertas Jonavos kultūros centro didžiojoje salėje.
Apie mus rašo (1)

Apie mus rašo (2)

Apie mus rašo (3)


2018-11-28
Lapkričio 28 d. mokykloje vyko 5–8 klasių mokyklinė matematikos olimpiada.SVEIKINAME nugalėtojus:
5 klasė
Jasinevičius Norbertas, 5c kl.
Tomkevičiūtė Evelina, 5c kl.
Cekanoveckaitė Eimantė, 5a kl.
Simonas Civilka, 5c kl.

6 klasė
Drozd Edgaras, 6c kl.
Smilingaitė Augustė, 6c kl.
Trinkūnas Paulius, 6c kl.

7 klasė
Janušauskaitė Gabija, 7a kl.
Ramonaitė Emilija, 7a kl.
Vaičaitis Justas, 7b kl.

8 klasė
Garuckas Dovydas, 8a kl.
Sadzevičiūtė Jogilė, 8a kl.
Sadauskaitė Simona, 8a kl.


Matematikos mokytojos
2018-11-30
Atidaryta 7b klasės mokinės Vilijos Radzevičiūtės piešinių paroda


(Mokytoja R. Kersnauskaitė)
2018-11-29
DIDŽIUOJAMĖS!

,,Ačiū, kad nelaukiate lyderių - patys esate lyderiai kuriantys ateities Lietuvą." Tokią padėką šiandieną iš Panevėžyje vykusios respublikinės sveikatą stiprinančių mokyklų konferencijos parsivežė mūsų mokyklos mokytojos, projekto ,,Sveikatą stiprinanti mokykla" koordinatorė Živilė Laurinavičienė ir mokytoja Dovilė Bareikaitė. ,,Jūs atveriate jaunajai kartai duris į sveikesnį gyvenimą, rūpinatės visos savo bendruomenės sveikata ir gerove". Tai reikšminga dovana iš sveikatos ministro A.Verygos rankų mokyklos bendruomenei 20-ojo jubiliejaus proga.Pirmokų krikštynos!2018-11-26
Ir mes prisijungėme prie kasmetinės, tradicinės akcijos „Būk Matomas!“.
ESAME MATOMI tamsoje ir prieblandoje, nes atšvaitai pritvirtinti ant striukių ar paltukų termo būdu taip, kad nenukris ir nenuplyš!
(Soc. pedagogė metodininkė A. Skirmantienė)2018-11-23
Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką?“

Meilė yra plataus spektro jausmas. Jam suvokti kartais neužtenka viso gyvenimo. Jos tiek daug veidų ir pavidalų, kad išoriniai ženklai ne visada gali būti meilės įrodymais. Tarptautinė mokyklų bibliotekų asociacija kvietė visus švęsti dalyvaujant konkursuose, projektuose kitose veiklose siekiant pasakyti, ,,Kodėl Jūs mylite savo mokyklos biblioteką?“. Mūsų mokyklos bibliotekoje buvo paskelbtas eilėraščių, piešinių ir rašinių konkursas. Mokiniai kūrė eilėraščius, rašė rašinius ir piešė, norintys savo mintis apie biblioteką užrašė plakatuose.
Aktyviausiai dalyvavo 5 c kl. mokiniai.
Lapkričio 23 d. užbaigti konkursą į biblioteką sugužėjo visi 1-4 kl. mokinukai. Jie klausėsi rašytojo Sauliaus Žuko kūrinio „Naujokė“. Tai pamokanti istorija apie draugystę. Mokiniai aktyviai dalyvavo kūrinio aptarime, atsakinėjo į klausimus, noriai dalinosi savo mintimis ir supratimu apie meilę, jos reikšmę žmogaus gyvenime. Priėjome išvados, kad mylėti galima ne tik mamą, sesę, gyvūnus, namus, medžius, knygas, bet ir mokyklos biblioteką.
Mylėkite ir būsite mylimi!


(Bibliotekininkė L. Guogienė)


Patarimai tėvams
Kaip rūpintis vaiko mityba per mokslo metus?
2018-11-21
Penktokų krikštynos!DIDŽIUOJAMĖS!

Mūsų mokyklos 4 kl. mokinių ansamblis dalyvavo rajoninėje vokiškos dainos popietėje - konkurse ,,Tegul skamba vokiška daina" ir užėmė II - ąją vietą.
Gruodžio 7 dieną ansamblis išvyksta pasirodyti Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokykloje.
Mokinius parengė L. Urbanavičienė ir E. Merkelienė.


DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Dovydą Garucką puikiai pasirodžius šalies IT ,,Bebro" konkurse!
Dovydas - tarp geriausiųjų šalies mokinių savo klasėje!

Rezultatai rajone:
6 klasė:
II vieta - Edgaras Drozd

7 klasė:
III vieta - Gabija Janušauskaitė

8 klasė:
I vieta - Dovydas Garuckas
IV vieta - Saulė Saladinskaitė

DIDŽIUOJAMĖS!
Didžiuojamės Smiltės Smailytės pasiekimais!
plačiau


2018-11-19-23
Nacionalinė karjeros savaitė mokykloje


5c klasės mokiniai su klasės auklėtoja L. Bizokiene aplankė Geležinkelio muziejų. Kas žino, gal kažkuris ateity taps geležinkeliečiu...
8c klasės mokiniams pamoką-diskusiją "Neapsisprendžiantiems dėl būsimos profesijos: kuo būti? Kosmonautu? Muzikantu? Grioviakasiu?" vedė šalies projekto ,,Būsiu_" lektorius, ,,ALSO Lietuva" pardavimų vadovas Paulius Gabševičius.
Devintokai su klasės auklėtoja A. Grigaravičiūte organizavo netradicinę klasės valandą „Švenčiu gyvenimą“. Į svečius buvo pakviestas buvęs mūsų mokyklos mokinys Edgaras Šimkus.
Buvo vedamos integruotos IT-ugdymo karjerai pamokos 6-10 klasės mokiniams.
9-10 klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Kersnauskaitės ir D. Grinės, dalyvavo Politechnikos mokykloje organizuotoje Karjeros dienoje.
5a klasės mokiniai, lydimi mokytojų V. Knygauskienės ir I. Sadzevičienės, lankėsi Jonavos politechnikos mokykloje ir dalyvavo tiriamojoje-praktinėje veikloje „Gamta – elektrotechnika“. Mokiniai mokėsi skaityti elektros schemas, jungė lemputes nuosekliuoju ir lygiagrečiuoju būdu, lygino, kada ryškiau šviečia, stebėjo veikiantį variklį, grožėjosi mokinių sukurtais žvaigždynais.
10 klasės mokiniai su fizikos mokytoja V. Knygauskiene lankėsi Jonavos Politechnikos mokykloje. Mokiniai susipažino su elektrotechniko specialybe. Mokyklos laboratorijoje jie dalyvavo prakrinėje -tiriamojoje veikloje ,,Fizika ir elektrotechnika". Padedami mokyklos dėstytojų dešimtokai sėkmingai sujungė eleltrines grandines, stebėjo kaip dirba elektros varikliai. Mokiniams tokia pamoka naujoje aplinkoje paliko daug gerų įspūdžių.
8b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja D. Turauskiene tęsė pažintį su profesijomis. Šįkart turėjo edukacinę pamoką Kauno botanikos sode, gilindami savo žinias iš chemijos ir botanikos. Stebėjo drugelius iš arti, taip pat susipažino su įvairių augalų rūšimis ir jų gyvenimu.
Karjeros savaitę 8b klasės mokiniai užbaigė pas kaimynus-profesinėje mokykloje.Teko ,,pasimatuoti" suvirintojo, statybininko, floristo, elektriko, mechaniko, siuvėjo, kosmetologo ir virėjo amatų. Mokiniai įvertino savo žinias, atlikdami žaismingą testą.


2018-11-12-16
Tarptautinė Tolerancijos savaitė mokykloje
2018-10-25
Mokykloje svečiavosi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amiras Maimonas

Jonavos VŠĮ "Noriu augti laimingas" vadovės Simonos Damulienės iniciatyva mūsų mokykloje svečiavosi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amiras Maimonas, kuris vedė pamoką 8-tų klasių mokiniams. Dėkojame už šį įdomų susitikimą!
Apie mus rašo


2018-10-25
Atvirų durų diena Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokinukams.
Šiandien mokykloje atvirų durų diena! Sulaukėme savo draugų "Paneriukų" - Jonavos Panerio pradinės mokyklos ketvirtokų. Mokiniai dalyvavo įvairiose mūsų mokyklos mokytojų pamokose.Savanoriška veikla ,,Maisto banko” akcijoje

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai - „Neries“ savanoriai jau ne pirmus metus noriai įsijungia į šią veiklą. Spalio 19 ir 20 dienomis šie mokiniai ir jų vadovė mokyklos psichologė S. Cėgienė kartu su organizacija „Guoda“ dalyvavo „Iki“ parduotuvėse organizuotoje ,,Maisto banko“ akcijoje. Ačiū jiems už taip reikalingą veiklą ir pagalbą.
Psichologė Snieguolė Cėgienė
2018-10-07
Europos Programavimo Savaitė (EU Code Week)Savaitės metu vyko kūrybinės dirbtuvėlės 5 kl. mokiniams ir jų tėveliams, veiklų ciklas 6-10 kl. mokiniams "Informatika be kompiuterio", epamokos.
(N. Urbonavičienė)
2018-10-10
Akcija „Pasaulinė psichikos sveikatos savaitė“

Kūrybiškai ir išradingai paminėjome Pasaulinę psichikos sveikatos dieną (spalio 10 d.). Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje visą savaitę - spalio 10–14 d. - mokiniai diskutavo, žaidė žaidimus, piešė, vaidino situacijas ir taip daugiau sužinojo apie psichikos sveikatą, jos problemas bei problemų sprendimo būdus ir pagalbą. Akciją organizavo mokyklos psichologė S. Cėgienė, jai padėjo „Neries“ savanorių ir „Savęs pažinimo“ grupės, būrelis „Aš esu ypatingas nes...“, soc. pedagogė A. Skirmantienė, spec. pedagogė D. Stundžienė, mokytojos padėjėja I. Bereznaja.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)SU MOKYTOJO DIENA!
Mūsų mokyklos tolerantiškiausia mokytoja išrinkta istorijos ir etikos mokytoja metodininkė Vilma Vyčienė!
SVEIKINAME!plačiau

2018-09-26
Europos kalbų diena


plačiau

DIDŽIUOJAMĖS!
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 klasių mokinių kalbų viktorinos ,,Kalbos atveria Duris“, skirtos Europos kalbų dienai paminėti, rezultatai:

1 vieta - Nedas Bendikas, 8a kl. (mokytoja Loreta Bizokienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė),
2 vieta - Laurynas Šimkus, 8b kl. ( mokytoja Janina Vorošilienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja),
3 vieta - Rugilė Gabševičiūtė, 8a kl. (mokytoja Dalia Turauskienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja).
SVEIKINAME!

2018-09-22
Projektinė diena ,,Be automobilio su šeima"2018-09-10
Diskusija ,,Užsieniečiai vaikai mokykloje“
plačiau
2018-09-03
Mokslo metų pradžios šventė
2018-06-19
Tradicinė mokyklos mokytojų gerosios patirties sklaidos konferencija2018-06-14
Jonavos ,,Neries" pagrindinės mokyklos mokslo metų užbaigimo ir pirmūnų pagerbimo šventė ,,Mokyklos garbė 2018"2018-06-12

Įdomi veikla edukacinėje stovykloje „Amatų pynė“
Birželio 12 d. 5a ir 6a klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis D. Balandiene ir D. Eimontiene dalyvavo Krašto muziejaus edukacinėje stovykloje „Amatų pynė“, įsikūrusioje memorialinėje Samulevičių sodyboje Prauliuose. Sovyklos edukatoriai papasakojo apie senovinius lietuvių amatus, medžiagas, įrankius bei gaminių panaudojimą. Penktokai ir šeštokai miklino rankas pindami iš vytelių „malūnėlius“, liedami bičių vaško žvakes, lipdydami molinius dirbinius, droždami ir dailindami medinius šaukštus. Ypatingai skani buvo ant laužo virta košė, kurią teko ragauti savo mediniais šaukštais. Mokiniai linksmai praleido laiką netradicinėje ugdymo erdvėje, pagilino lietuvių kalbos ir etnografijos žinias, ugdėsi pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Už įdomią ir prasmingą veiklą dėkojame krašto muziejaus etnologei Rasai Kulytei – Libienei.
Lietuvių kalbos mokytojos D. Balandienė ir D. Eimontienė


Apie mus rašo


Jaunieji mokyklos paramedikai respublikos finalinėse varžybose Varėnoje.
Mokinius ruošė visuomenės sveikatos specialistė I. Kazokienė, mokytojos Ž. Laurinavičienė ir R. Žižienė.„Vandeny būk atsargus – tu ne žuvis, o tik žmogus“

Kokios yra pagrindinės saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklės? Kokius pirmuosius gelbėjimo veiksmus atlikti ištraukus skenduolį, ištikus saulės smūgiui ar užspringus? Birželio 11 d. 7-tų klasių mokiniams pasakojo ir mokė sveikatos priežiūros specialistė ir mokyklos jaunieji paramedikai : Greta, Gabija ir Kajus.


2018-06-06

Jonavos "Neries" pagrindinės mokyklos ketvirto aukšto foje atidarėme 6b klasės mokinio Ivan Mario Melendres Flores piešinių parodą. Mario daug dirbo, stengėsi ir išdrįso visiems parodyti savo piešinius.
Džiaugiamės ir sveikiname Mario su pirmosios parodos atidarymu.
Mokytoja R. Kersnauskaitė


plačiau


SIMONOS LYDAITĖS autorinė piešinių paroda
Mokytoja Rasa Kersnauskaitė


plačiau

Baigėsi respublikinė akcija „Gegužės mėnuo be smurto prieš vaikus“. Mokyklos savanorių grupė (vad. psichologė S. Cėgienė) vedė klasių valandas draugystės temomis: „Draugystė“, „Moku bendrauti be patyčių“, „Draugystė ir kaip jaučiasi atstumtieji“, „Nesityčiok iš draugų!”. Mokiniai šoko pertraukų metu Just Dance. Sveikatos priežiūros specialistė I. Kazokienė su pradinių klasių mokiniais diskutavo tema „Ką aš žinau apie cigarečių rūkymą ir ką galiu pakeisti?“. Mokiniai gamino gėles, kuriomis papuošė „Laimingų vaikų pievą“. Išrinkti draugiškiausi klasių mokiniai, kurie bus pagerbti per šventę „Mokyklos garbė 2018“.
(Socialinė pedagogė A. Skirmantienė)​2018-06-02
Projektinė diena „Svajonių vasara prasideda"

Miesto renginyje ,,Svajonių vasara prasideda" dalyvavo ir mūsų mokykla. Mokyklos palapinėje šventės mažieji dalyviai galėjo sužaisti netradicinio dydžio šaškėmis/šachmatais, sudėlioti LEGO robotą, išbandyti 3D akinius, šachmatų kompiuterį, pašokinėti linksmą "klasę", o atlikę kūrybinę užduotį laimėti ir prizų. Mokyklos paramedikai mokė šventės dalyvius suteikti pirmąją pagalbą.


Mokykloje vykdoma ankstyvosios prevencijos programa „Įveikiame kartu“,
skirta vaikų emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų ugdymui, kurios tikslas- ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą. Ši programa pravesta 5a, 6b, 6a klasės mokiniams.
(Programą veda socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė).

Tarptautinė programa „Zipio draugai“, kurią baigė 1-os klasės mokiniai, moko vaikus įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Moko vaikus empatijos, susirasti draugų, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Padeda ne tik nesileisti būti patyčių aukomis, bet ir patiems netapti priekabiautojais.
(socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė)Jonavos ,,Neries" pagrindinė mokykla dalyvauja SMLPC akcijoje ,,Sveika mokykla 2018"
. Video

2018-05-24

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Puošiam savo mokyklos kiemą“, skirta Lietuvos 100-iui. Ąžuoliukus užaugino 7 klasių mokiniai su biologijos mokytoja R. Žižiene. Juos pasodino 7c klasės mokiniai (aukl. V. Knygauskienė) ir 10 klasės mokiniai (aukl. I. Baranauskaitė).
Akcijos tikslas – įtraukti 7-10 klasių mokinius į aktyvią veiklą, siekiant skatinti juos domėtis gamtosauginėmis problemomis, ugdyti pilietiškumą ir gamtamokslines kompetencijas.
Biologijos mokytoja R. ŽižienėDalyvavome tarptautiniame projekte StarT

Ignas Pinkevičius, Laurynas Šimkus, Tadas Sinkevičius (7 kl.) apdovanoti projekto diplomais.

(Mokytoja N. Urbonavičienė)


Apie mus rašo:
Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos bendruomenė laimėjo programos „Darni mokykla“ žaliąjį sertifikatą.

DIDŽIUOJAMĖS!
2018-05-29
Sveikiname Jaunuosius mokyklos paramedikus ir juos rengusias mokytojas su ,,auksine" pergale!
JMP kursą išklausė ir egzaminą išlaikė 20 mokyklos mokinių.
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-10 klasių mokinių konkurse „Jaunieji mokyklos paramedikai“ mūsų mokyklos komanda laimėjo I vietą ir teisę dalyvauti respublikos finalinėse varžybose Varėnoje.
Komanda: 8a kl. mokinės V. Duleckytė, M. Dzedravičiūtė, 8b kl. mokinys K. Noreika ir 8c mokinė D. Babilaitė.
Mokinius ruošė visuomenės sveikatos specialistė I. Kazokienė, mokytojos Ž. Laurinavičienė ir R. Žižienė.2018-05-25

Integruota pamoka „Kiek vardų turi skaičius?“
Gegužės 25 d. 6a kl. vyko integruota lietuvių kalbos – matematikos pamoka „Kiek vardų turi skaičius“, kurią vedė mokytojos D. Eimontienė ir V. Rimkevičienė. Pakartoję skaitvardį šeštokai smagiai sprendė netradicinius matematinius uždavinius, minė mįsles, skaičiavo daiktus, atsakinėjo į rimtus ir suktus klausimus apie skaitvardį. Pamokoje mokiniai įtvirtino žinias apie taisyklingą skaitvardžio vartojimą, pagilino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Taigi, „Nulis“ yra skaičius, bet ne skaitvardis“ - taip ar ne?
Mokytojos D. Eimontienė ir V. RimkevičienėRašo apie mūsų mokyklos mokinukus:
Jaunųjų pianisčių talentas įvertintas laureatų diplomais

2018-05-18
Apie mus rodo
AVVA
Puikūs mūsų mokyklos jaunieji mokyklos paramedikai!
DIDŽIUOJAMĖS!
Šiaulių universitete vyko tradicinė
6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada,
kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.
Rezultatai:

6 klasė (80 dalyvių):
29. Ramonaitė Emilija (6a kl.)

7 klasė (88 dalyviai):
19. Garuckas Dovydas (7a kl.)

8 klasė (80 dalyvių):
36. Baltramėnaitė Estela (8a kl.)
66. Visokinskaitė Austėja (8b kl.).

Puikūs rezultatai! Sveikiname!
Matematikos mokytojos2018-05-17
Kviečiame susitikti su knygų personažais

Skaitydami knygas tarsi įgyjame antrą porą akių, leidžiamės fantazijos labirintais, įsivaizduojame knygų personažus, kartu su jais džiaugiamės ir liūdime, norime jiems patarti, padėti, pasidalinti savo rūpesčiais ir džiaugsmais, susidraugauti. Gegužės 17d. mokykloje atidaryta 5 – 7 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Rašau tau laišką“. Joje – mokinių laiškai ir piešiniai knygų veikėjams. Kviečiame Jus aplankyti parodą ir susitikti su Karlsonu, Laiminguoju princu, Smurfu, Mergaite su degtukais, Joniuku, Mažuoju princu ir kitais Jūsų pamėgtų kūrinių personažais...
Lietuvių kalbos mokytojos2018-05-14
„Kompiuterininkų dienos"DIDŽIUOJAMĖS!
Mūsų mokyklos mokinys Aleksandras Malanovas (5a kl.) - šalies pramoginių šokių konkurso „Gintarėliai 2018" II vietos laimėtojas!
Kartu su Austėja Liškauskaite Aleksandras lanko šokių klubą „Bonus",
jų treneris - S. Jefimenko.
Sveikiname!Apie mus rašo:
2018-05-14 „Visos dienos sukasi apie aerobinę gimnastiką“


DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Deimantę Šimbaraitę, kuri Tarptautiniame meninės raiškos festivalyje - konkurse „Linksmosios supynės 2018“ laimėjo I vietą!


DIDŽIUOJAMĖS!
Už "Darnios mokyklos" projektą (2017-2018 m.) gavome Žaliąjį sertifikatą!
Surinkta 150 taškų - tai trečia vieta respublikoje!

DIDŽIUOJAMĖS!
Penkiakovininkų komanda rajone užėmė 3 vietą. Sveikiname!
Ačiū mokytojai Živilei Laurinavičienei.
2017-05-07
Mokyklos šventė ,,Aš myliu Tave, Mama"

Mokinių darbelių paroda:


2018-04-23

Dalyvavome tarptautiniame projekte ,,STEAM Discovery Week"


Projekto dalyviai - 5-6 kl. mokiniai.

2018-04-19

Balandžio 19–20 d. Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 7a kl. mokinių komanda, vadovaujama D. Černiauskienės ir I. Kazokienės!


Nuo balandžio 16 d. mokykloje pradedamas vykdyti Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas.

DIDŽIUOJAMĖS!
Balandžio mėnesį mokykloje vyko rajoninė paroda – konkursas „Velykų medis“.
Konkurso rezultatai:
5-7 klasių mokinių grupėje
1 vieta - Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 6c klasės mokinė Saulė Imbrasaitė
2 vieta - Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcinio centro 7 klasės mokinė Austėja Lėgėtavičiūtė
3 vieta - Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 5c klasės mokinė Adrija Klovaitė ir Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinė Simona Koncevičiūtė

8 – 10 klasių mokinių grupėje
1 vieta - Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Agnė Matusaitė
Dėkojame visiems dalyvavusiems.


DIDŽIUOJAMĖS!

Esame viena iš 430 Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų. Šiais metais minimas šio sambūrio 25-metis. Rajoniniame renginyje ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 25" mokyklai atstovavo per 50 mokinių (6a, 6c, 7a) bei 6 paramedikai. Mero Padėkos raštais už puikų darbą organizuojant sveikatingumo veiklas mokykloje apdovanotos Živilė Laurinavičienė ir Ingrida Kazokienė.


DIDŽIUOJAMĖS!
7c klasės mokinė Kamilė Kisieliūtė tapo rajoninio moksleivių kūrybos konkurso, skirto Petro Vaičiūno atminimui, laureate.
plačiau


2018-04-17
Balandžio 17 d. 5c klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja Dainora Grine dalyvavo paskaitoje "Valgių gaminimas Lietuvos etnografiniuose regionuose".
Paskaita vyko Jonavos krašto muziejuje, paskaitą vedė muziejininkė Janina Samulionytė.


2018-04-17
Tarpmokyklinė matematikos viktorina "Skaitau, mąstau, skaičiuoju, atspėju"

Šių metų balandžio 17 d. Justino Vareikio progimnazijoje vyko tarpmokyklinė matematikos viktorina "Skaitau, mąstau , skaičiuoju , atspėju". Joje dalyvavo dvi mūsų mokyklos komandos: 7a kl. „Nežinomieji“ ir 7b kl. „Dešimtukai“. Ši viktorina yra tapusi tradicija, nes vyksta aštuntus metus. Mokiniams teko pademonstruoti matematikos žinias, loginį mąstymą, greito skaičiavimo įgūdžius, kūrybiškumą ir darbą bendradarbiaujant. Komandos apdovanotos padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais.
Matematikos mokytojos: Edita Miliukienė ir Dalė Prochorovienė

DIDŽIUOJAMĖS!
MŪSŲ ŠAŠKININKAI RAJONE PIRMI! Balandžio 14 d. laukia mūšiai Marijampolėje.
Linkime sėkmės!

DĖMESIO!

Prie Jonavos „Neries" pagrindinės mokyklos atidaromas
specialiojo ugdymo skyrius,
kuriame bus ugdomi vaikai, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys ribotas galimybes dalyvauti ugdymo procese. Jonavos jaunimo mokyklos klasių komplektai atidaromi Jonavos suaugusiųjų švietimo centre.
plačiau 1, plačiau 2, plačiau 3

2018-03-29
Viktorina „Fizikinis protmūšis“

2018 m. kovo 29 d. Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje vyko rajono 7–10 klasių mokinių viktorina „Fizikinis protmūšis“. Joje dalyvavo penki mūsų mokyklos 8-tų klasių mokiniai: 8a kl. Estela Baltramėnaitė, Benas Bulkė, Vestina Duleckytė, Miglė Dzedravičiūtė ir 8c kl. Paulina Bereišytė. Viktorina „Fizikinis protmūšis“– tai intelektuali kova, skirta ugdyti gebėjimą pritaikyti turimas žinias ir plėsti jas apie fizikos mokslą, garsius pasaulio ir Lietuvos mokslininkus. Susiskirstę į komandas ir sugalvoję joms įdomius pavadinimus, mokiniai atliko užduotis. Viktoriną sudarė 4 turai: asmenybės, teorija. įdomybės, kalbos kertelė. Renginio metu mokiniai ne tik pagilino fizikos žinias, bet ir smagiai bendravo bei bendradarbiavo su kitų mokyklų mokiniais. Viktorinos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis.
(Fizikos mokytoja metodininkė Violeta Knygauskienė)


2018-03-23

„Neries“ Savanoriai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje
2018 m. kovo 23-24 d. mūsų mokyklos „Neries“ Savanoriai (5-8 klasių mokiniai) su savanorių grupės vadove psichologe Snieguole Cėgiene dalyvavo prekybos centruose „IKI“ organizuojamoje „Maisto banko” akcijoje (organizacija „Guoda“). Akcijos metu mokiniai pirkėjams dalino skrajutes, kuriose buvo informacija, kokius būtiniausius maisto produktus galima paaukoti skurdžiai gyvenančioms šeimoms, senjorams, neįgaliems žmonėms.
Organizacija „Guoda“ jau 25 kartą dalyvauja „Maisto banko“ akcijoje ir mūsų mokyklos mokiniai ne pirmus metus prisijungia prie šios prasmingos veiklos. Džiugu, kad šių metų akcijoje dalyvavo net 20 mūsų savanorių.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)


2018-03-26
Kovo 26 d. Jonavos "Neries" pagrindinėje mokykloje vyko jaunųjų mokyklos paramedikų egzaminas, kurį laikė net 27 mokiniai iš "Neries" ir Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinių mokyklų. Mokinius egzaminavo Vilniaus Maltos ordino pagalbos tarnybos paramedikės.


2018-03-19
Savaitė be patyčių

Kovo 19-24 d. dienomis mūsų mokykla prisijungė prie visuotinės akcijos „Savaitė be patyčių“. Akciją organizavo mokyklos psichologė Snieguolė Cėgienė, socialinė pedagogė Aldona Skirmantienė, klasių auklėtojos ir 1-10 kl. mokiniai.
„Neries" pagrindinės mokyklos savanorių grupė, vadovaujama psichologės S. Cėgienės, vedė 1-7 kl. mokiniams klasės valandas „Kaip jaučiasi atstumtieji?", „Draugystė“, organizavo popietę „Tolerancija“.
Mokiniai su specialistais ir mokytojais sprendė praktines konfliktinių situacijų užduotis, klausėsi bibliotekininkės L. Guogienės pasakos apie tikrą draugystę. (S. Cėgienė, A. Skirmantienė, I. Kazokienė, D. Stundžienė, I. Bereznaja, V. Tatarūnienė, L. Guogienė, „Neries“ pagrindinės mokyklos savanorių grupė, būrelis „ Aš esu ypatingas nes...“) Savaitė, kurios metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą, baigėsi kovo 23- 24 d. „Neries“ savanorių grupei prisijungus prie kasmetinės „Maisto banko“ organizuojamos akcijos (organizacija „Guoda“), kurios metu mokiniai galėjo padėti nepasiturinčioms šeimoms ir taip mokėsi dalintis gerumu su kitais.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)


Apie mus rašo:
2018-03-23 „Mokomės sveikos gyvensenos, saugant savo ir kitų sveikatą“
2018-03-22
Kovo 22 d. 9 ir 10 klasės mokiniai, kartu su mokytojais Dainora Grine ir Aleksejumi Teslionoku, lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vykusioje karjeros ir studijų mugėje.


2018-03-19
Tarptautinė e.Įgūdžių savaitė (All Digital week)

Projekto tikslas - atskleisti, kokie svarbūs e. įgūdžiai yra šiuolaikinėje darbo rinkoje ir kasdieniame gyvenime, atkreipti mokinių dėmesį į naujų technologijų ir interneto naudą bei plačias pritaikymo galimybes.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)


DIDŽIUOJAMĖS!
2018-03-14

Kovo 14 d. Suaugusiųjų švietimo centre vyko 7-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Prie jūros ąžuolas žaliuoja", skirtas A. Puškino kūrybai. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai - E. Mostenec ir E. Klimovaitė iš 7b klasės bei A. Oganezov ir P. Bereišytė iš 8c klasės.
8c klasės mokiniai tapo šio konkurso prizininkais:
A. Oganezov laimėjo II vietą, P. Bereišytė - III vietą.
Mokinius paruošė mokytojos S. Putina ir J. Vorošilienė.
Sveikiname!


DIDŽIUOJAMĖS!
2018-03-08
Jonavos rajono 5-8 kl mokinių gamtos ir biologijos olimpiados II turas vyko Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje. Olimpiadoje dalyvavo 27 mokiniai.

Puikūs mūsų mokyklos mokinių rezultatai:
Saladinskaitė Paulė, 5c kl. – III vieta,
Ramonaitė Emilija, 6a kl. – II vieta,
Šimkus Laurynas, 7b kl. – I vieta,
Baltramėnaitė Estela, 8a kl.- II vieta.
Sveikiname olimpiados nugalėtojus ir jų mokytojas Violetą Knygauskienę ir Rimą Žižienę!
2018-03-01
Tautosakinė viktorina „Žodis – ne žvirblis“

Kovo 1 d. 5-6 klasių mokiniams vyko tautosakinė viktorina „Žodis – ne žvirblis“, skirta Lietuvių kalbos dienai. Viktorinos metu mokiniai susipažino su smulkiosios tautosakos žanrų – mįslių ir minklių – kilme, požymiais. Susiskirstę į komandas ir sugalvoję joms šmaikščius pavadinimus, mokiniai atliko užduotis – minė mįsles, kūrė minkles, sprendė rebusus. Renginio metu mokiniai ne tik pagilino žinias apie smulkiąją tautosaką, bet ir smagiai bendravo bei bendradarbiavo. Viktorinos nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.
(Lietuvių kalbos mokytojos D. Balandienė ir D. Eimontienė)


DIDŽIUOJAMĖS!
5c kl. komanda rajoniniame konkurse ,,Kaziukas kitaip", vykusiame Ruklos J.Stanislausko mokykloje daugiafunkciame centre, užėmė pirmą vietą. Sveikiname komandą ir ją parengusią tikybos mokytoją sesę Prancišką.
DIDŽIUOJAMĖS!
,,LADYGOLAS" varžybose mūsų mokyklos mergaičių komanda iškovojo I-ąją vietą!
2018-03-02
KAZIUKO MUGĖ

Ei, visi,visi, visi,
Ir maži, ir dideli,
Apsiavę ir basi!
Atsikėlę netingėkit
Ir į mugę atskubėkit!
Pirkit šaukštą ir riestainį,
Pakabuką ar saldainį.
Jei pritrūkot pinigų,
Nelabai tai ir svarbu,
Nes aplink šimtai draugų,
Pavaišins - ir bus smagu!(Mokinių Taryba)
Karjeros diena
Tradiciškai mokykloje pristatytas mūsų mokinių profesinis veiklinimas;
vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi paskaitos "Kaip tvarkyti savo asmeninius finansus. Savarankiško kelio pradžia", kurią skaitė „Swedbank“ vadybininkė Jurgita Salmonienė.2018-02-27
SVEIKINAME
gamtos mokslų ir biologijos olimpiados I etapo nugalėtojus:
5 kl.
I vieta - Paulė Saladinskaitė, 5c kl.
II vieta - Augustė Smilingaitė, 5c kl.
III vieta - Ramūnė Daškevičiūtė, 5a kl.
III vieta - Edgaras Drozd, 5c kl.

6 kl.
I vieta - Emilija Ramonaitė, 6a kl.
II vieta - Ineta Metlova,6a kl.
II vieta - Simona Koncevičiūtė, 6a kl.
III vieta - Gabija Janušauskaitė,6a kl.

7 kl.
I vieta - Laurynas Šimkus,7b kl.
II vieta - Simona Sadauskaitė,7a kl.
III vieta - Jogilė Sadzevičiūtė,7a kl.

8kl.
I vieta - Estela Baltramėnaitė,8a kl.
II vieta - Vestina Duleckytė, 8a kl.
III vieta - Austėja Visokinskaitė 8b kl.

Gamtos mokslų ir biologijos olimpiados II turas vyks Jonavos „Lietavos „ pagrindinėje mokykloje kovo 9 dieną. Jame dalyvaus pirmų vietų prizininkai. Linkime jiems sėkmės!

(Mokytojos V. Knygauskienė ir R. Žižienė)
Pirmosios pagalbos įgūdžių mokymai

Tik įvykus nelaimei suprantame, kaip yra svarbu mokėti suteikti pirmąją pagalbą. Belaukiant, kol atvyks kvalifikuoti medikai, labai dažnai prarandamas laikas, kuomet galime pagelbėti nukentėjusiajam. Nuo suteiktos pagalbos priklauso tolimesnė nukentėjusiojo būklė, dažnai net ir gyvybė. Žmogaus šansai išgyventi priklauso nuo tuo metu šalia esančių žmonių mokėjimo suteikti tinkamą pagalbą. Vasario 22 dieną Jonavos politechnikos mokykloje buvo organizuojami praktiniai pirmosios pagalbos mokymai. Mokyklos darbuotojai mokėsi įvertinti organizmo gyvybines funkcijas ir gaivinti jas praradusį žmogų, padėti užspringusiam, stabdyti kraujavimą, stabilizuoti galūnes traumos atveju, įtvirtinti svetimkūnį.
Mokymus vedė VSPS Ingrida Kazokienė ir Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos jaunieji mokyklos paramedikai: Vestina Duleckytė, Miglė Dzedravičiūtė, Gabija Alianskaitė, Greta Gavrilovaitė, Kajus Noreika ir Lukas Sungaila.


2018-02-27
SVEIKINAME
lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I etapo nugalėtojus:
5 klasė
Gudavičiūtė Gabrielė, 5a kl.
Saladinskaitė Paulė, 5c kl.
Vaitiekūnaitė Danielė, 5c kl.
Klovaitė Adrija, 5c kl.

6 klasė
Seliuginas Romanas, 6b kl.
Koncevičiūtė Simona, 6a kl.
Ramonaitė Emilija, 6a kl.
Minskaitė Meda, 6a kl.

7 klasė
Sadauskaitė Simona, 7a kl.
Gabševičiūtė Rugilė, 7a kl.
Sadzevičiūtė Jogilė, 7a kl.
Šimkus Laurynas, 7b kl.

8 klasė
Činčys Adomas, 8a kl.
Baltramėnaitė Estela, 8a kl.
Bereišytė Paulina, 8c kl.
Duleckytė Vestina, 8a kl.

(Lietuvių kalbos mokytojos)
DIDŽIUOJAMĖS!
2018-02-22

Pasidžiaukime vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo kalbų Kengūros (rusų kalba) projekto Lyderių turo pasiekimais! Kamilė Kisieliūtė (7c klasė) – viena iš geriausių darbų autorė, apdovanota diplomu ir kelione į užsienį. Šaunuolė! Sveikiname!
(Rusų kalbos mokytojos)2018-02-18
7-os klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame StarT projekte.
(Mokytoja N. Urbonavičienė)2018-02-12

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko Jaunųjų mokyklos paramedikų praktiniai pirmosios pagalbos mokymai būsimiems mokyklos paramedikams ir 4 klasės mokiniams. Kartu praktikavosi ir Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos paramedikai. Mokymus vedė maltiečių pirmosios pagalbos mokymų koordinatorė paramedikė Aleksandra Podosetnikova.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šviesoje mokykloje vyksta ir bus vykdomi įvairūs renginiai, projektai, akcijos.

2018-02-14
Bendruomenės vakaras „Šitą žemę man likimas dovanojo....“

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100–metį vasario 14 d. Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko bendruomenės vakaras „Šitą žemę man likimas dovanojo...“. Į renginį rinkosi mokyklos bendruomenės nariai: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Vakare dalyvavo ir gražias dainas dovanojo Jonavos kultūros centro mišrusis choras „Žemyna“ (vadovė V. Michelkevičienė). Džiugu, kad chore dalyvauja mūsų mokyklos mokinių mamos J. Litvinovienė, A. Civilkienė, R. Lamanauskienė, R. Petraškienė, mokytojos L. Bizokienė, D. Balandienė. Kartu su choristais dainas dainavo 1-8 klasių mokiniai (vadovė E. Merkelienė), solistė S.E. Imbrasaitė su mama. Liaudiškiems šokiams kvietė Jeronimo Ralio gimnazijos jaunimo folkloro grupė „Dobilia“ (vadovė I. Petrikonienė). Svečiams ir rėmėjams mokiniai įteikė simbolines dovanas - pačių išaugintus ąžuoliukus. Vakaro pabaigoje įspūdingai nuskambėjo visų šventės dalyvių bendra daina „Mano kraštas“.
(Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Eimontienė)


2018-02-15
Projektinė diena mokykloje „Švęsk, pažink, kurk Lietuvai“
Mokyklos projektas „Fotografuoju Lietuvą“
(Dailės, technologijų, geografijos mokytojos)


Projektas „100 ąžuoliukų Lietuvai“
(Mokytoja R. Žižienė)


Akcija „Lietuvai linkiu....“


Akcija „Laiko kapsulė“
(Mokytoja I. Karnusevičienė)


Akcija "Lietuva kviečia..."
(Rusų kalbos mokytojos)

Akcija „# Keliu vėliavą"


Eilėraščių konkursas – paroda ,,Nupinsiu Lietuvai vainiką”.
Spaudinių paroda mokyklos bibliotekoje.


Mokyklos etnokultūros projektai
(Mokytoja N. Urbonavičienė)

Projektas „Yra šalis..."
(Lietuvių kalbos mokytojos)


8a klasės išvyka į Valstybės pažinimo centrą skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui
(Mokytoja L. Bizokienė)


,,Mano gyvenimo mokesčiai”

Valstybinė mokesčių inspekcija, prisidėdama prie Lietuvos šimtmečio minėjimo, įgyvendina iniciatyvą, kurios metu mokesčių administratoriaus specialistai iki 2018 m. vasario 16 d. aplankys 100 mokyklų visoje Lietuvoje. Projekto tikslas - skatinti jaunuolių sąmoningumą bei auginti brandžią ir pozityvią visuomenę.
Mūsų mokykla buvo viena iš 100, kurioje sausio 26 d. apsilankė VMI specialist Vygantė Gutauskienė mokėstinių prievolių dep., I sk. Jonavos posk. vyresnioji specialistė. Netradicinėje pamokoje dalyvavo 5c ir 6a klasių mokiniai.
Į mokyklą atvykusi VMI specialistė pristatė mokesčių inspekcijos veiklą, papasakojo apie mokesčių istoriją ir svarbą valstybei. Mokiniai taip pat buvo supažindinti su šešėlinės ekonomikos reiškiniais, jų daroma žala, sužinojo kaip galima prisidėti kiekvienam mažinant šešėlinės ekonomikos apraiškas kasdieniame gyvenime.

(Mokytoja V. Vyčienė)


2018-02-13
Užgavėnės!


2018-02-5-8
Tarptautinė Saugesnio interneto savaitė

Šių metų Saugesnio interneto dienos tema „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ (angl. "Create, connect and share respect: a better internet starts with you"). Kviečiama atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, raginama galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje.
2017 m. Saugesnio interneto diena buvo pažymėta daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje, įskaitant visas 28 Europos Sąjungos šalis; daugiau nei 21 000 mokyklų ir 19,5 milijono žmonių dalyvavo šios dienos organizuojamose veiklose ir renginiuose.
Šių metų saugesnio interneto savaitės metu mokykloje vyko teminės pamokos, kūrybiniai projektai, kur dalyvavo visi mokyklos mokiniai.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)


2018-01-30
Mokyklose vyko susitikimai su Kauno šeimos centro savanoriais

Įgyvendinant jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programą „Pažink save“, sausio 29-30 dienomis Politechnikos bei „Neries“ pagrindinėse mokyklose vyko susitikimai su Kauno šeimos centro savanoriais Jūra Visagurskyte ir Simu Jūronu. Susitikimo metu buvo kalbama, diskutuojama apie žmogaus gyvybės vystymąsi, neplanuotą nėštumą ir jo galimas išeitis. 8-9 klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti ir įvertinti kaip atrodo žmogaus embrionai skirtingose vystymosi stadijose. Jaunuoliai susidomėję klausėsi savanorių, aktyviai dalyvavo diskusijoje. Išgirstos bei išsakytos mintys ne vieną privertė susimąstyti ir pagalvoti apie atsakomybę už savo veiksmus.
(Ingrida Kazokienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė)


2018-01-30
Edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje“

Sausio 30 d. mūsų mokykloje buvo vykdomas edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje“. Edukacinių užsiėmimų metu 1-8 klasių mokiniai iš arčiau susipažino su nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprastais gyvūnais. Jie pamatė gyvus vorus – paukštėdas, vienus iš didžiausių pasaulio tarakonus, šimtakojus ir daugelį kitų skirtingų gyvūnų rūšių. Vaikai sužinojo daug naudingos bei įdomios informacijos apie nariuotakojų kilmę, sugebėjimą prisitaikyti ir išgyventi aplinkoje, apie jų kūno sandarą ir klasifikaciją, vabzdžių vystymosi ciklus. Edukaciniai užsiėmimai mokiniams paliko daug gerų įspūdžių.
(Projekto koordinatorė gamtos ir fizikos mokytoja metodininkė Violeta Knygauskienė)


SVEIKINAME!
2018-01-23
Mokyklos raiškiojo skaitymo konkurso nugalėtojai:
I vieta – Saulė Erika Imbrasaitė, 6c klasė
II vieta – Kęstutis Gresius, 7c klasė
III vieta – Ramūnė Daškevičiūtė, 5a klasė
Saulė Erika ir Kęstutis atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame konkurso etape sausio 30 d.
Linkime sėkmės!

2018-01-12
„Atmintis gyva, nes liudija“


Iniciatyva - projektas „Šachmatai mokyklose“

Lietuvos Šachmatų federacija, bendradarbiaudama su leidykla „Šviesa“, praėjusių metų gruodžio mėn. ėmėsi įgyvendinti iniciatyvą - projektą „Šachmatai mokyklose“. Šį pilotinį projektą išbandys keturiasdešimties Lietuvos mokyklų atskirų klasių pradinukai.
Mūsų mokykloje visi penktų klasių mokiniai supažindinami su šachmatais per integruotas informacinių technologijų - e.šachmatų pamokas. Tam parengtas e.vadovėlis, virtuali mokymosi aplinka. Tikimės, kad tai padės lavinti mūsų mokinukų loginį ir erdvinį mąstymą, skatins jų kūrybiškumą. Tai ne sporto, o švietimo projektas.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)