NAUJIENOS

20 metų...
Išmokome drauge išsikelti ambicingus tikslus ir jų siekti.
Išmokome pasidžiaugti mokinių ir mokytojų sėkmėmis.
Išmokome kartu paverkti ir apkabinti tuos, kuriems labai sunku ir reikėjo(reikia) peties...
Keliavome ir linksminomės, šėliojom ir džiaugėmės...
Net tuomet, kai atrodė, kad nesame išgirsti ir suprasti, vis dėlto gebėjom įsiklausyti ir išgirsti.
Išmokome pakovoti už savo mokyklą.
Išmokome būti orūs ir reprezentuoti mokyklą pasiekimais, kultūra...

/Pavaduotoja ugdymui Vilija Adomėlienė/


Užsukite į mūsų

SKELBIAMA ATRANKA Į JONAVOS ,,NERIES“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ŪKIUI (VASARIO 16-OSIOS G. 31, JONAVA)
DARBO VIETĄ

plačiau


2018-11-19-23
Nacionalinė karjeros savaitė mokykloje

5c klasės mokiniai su klasės auklėtoja L. Bizokiene aplankė Geležinkelio muziejų. Kas žino, gal kažkuris ateity taps geležinkeliečiu...
8c klasės mokiniams pamoką-diskusiją "Neapsisprendžiantiems dėl būsimos profesijos : kuo būti? Kosmonautu? Muzikantu? Grioviakasiu?" vedė šalies projekto ,,Būsiu_" lektorius, ,,ALSO Lietuva" pardavimų vadovas Paulius Gabševičius.
Devintokai su klasės auklėtoja A. Grigaravičiūte organizavo netradicinę klasės valandą „Švenčiu gyvenimą“. Į svečius buvo pakviestas buvęs mūsų mokyklos mokinys Edgaras Šimkus.
Vedamos integruotos IT-ugdymo karjerai pamokos 6-10 klasės mokiniams.


2018-11-12-16
Tarptautinė Tolerancijos savaitė mokykloje
2018-10-25
Mokykloje svečiavosi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amiras Maimonas

Jonavos VŠĮ "Noriu augti laimingas" vadovės Simonos Damulienės iniciatyva mūsų mokykloje svečiavosi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amiras Maimonas, kuris vedė pamoką 8-tų klasių mokiniams. Dėkojame už šį įdomų susitikimą!
Apie mus rašo


2018-10-25
Atvirų durų diena Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokinukams.
Šiandien mokykloje atvirų durų diena! Sulaukėme savo draugų "Paneriukų" - Jonavos Panerio pradinės mokyklos ketvirtokų. Mokiniai dalyvavo įvairiose mūsų mokyklos mokytojų pamokose.Savanoriška veikla ,,Maisto banko” akcijoje

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai - „Neries“ savanoriai jau ne pirmus metus noriai įsijungia į šią veiklą. Spalio 19 ir 20 dienomis šie mokiniai ir jų vadovė mokyklos psichologė S. Cėgienė kartu su organizacija „Guoda“ dalyvavo „Iki“ parduotuvėse organizuotoje ,,Maisto banko“ akcijoje. Ačiū jiems už taip reikalingą veiklą ir pagalbą.
Psichologė Snieguolė Cėgienė
2018-10-07
Europos Programavimo Savaitė (EU Code Week)Savaitės metu vyko kūrybinės dirbtuvėlės 5 kl. mokiniams ir jų tėveliams, veiklų ciklas 6-10 kl. mokiniams "Informatika be kompiuterio", epamokos.
(N. Urbonavičienė)
2018-10-10
Akcija „Pasaulinė psichikos sveikatos savaitė“

Kūrybiškai ir išradingai paminėjome Pasaulinę psichikos sveikatos dieną (spalio 10 d.). Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje visą savaitę - spalio 10–14 d. - mokiniai diskutavo, žaidė žaidimus, piešė, vaidino situacijas ir taip daugiau sužinojo apie psichikos sveikatą, jos problemas bei problemų sprendimo būdus ir pagalbą. Akciją organizavo mokyklos psichologė S. Cėgienė, jai padėjo „Neries“ savanorių ir „Savęs pažinimo“ grupės, būrelis „Aš esu ypatingas nes...“, soc. pedagogė A. Skirmantienė, spec. pedagogė D. Stundžienė, mokytojos padėjėja I. Bereznaja.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)SU MOKYTOJO DIENA!
Mūsų mokyklos tolerantiškiausia mokytoja išrinkta istorijos ir etikos mokytoja metodininkė Vilma Vyčienė!
SVEIKINAME!plačiau

2018-09-26
Europos kalbų diena


plačiau

DIDŽIUOJAMĖS!
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 klasių mokinių kalbų viktorinos ,,Kalbos atveria Duris“, skirtos Europos kalbų dienai paminėti, rezultatai:

1 vieta - Nedas Bendikas, 8a kl. (mokytoja Loreta Bizokienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė),
2 vieta - Laurynas Šimkus, 8b kl. ( mokytoja Janina Vorošilienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja),
3 vieta - Rugilė Gabševičiūtė, 8a kl. (mokytoja Dalia Turauskienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja).
SVEIKINAME!

2018-09-22
Projektinė diena ,,Be automobilio su šeima"2018-09-10
Diskusija ,,Užsieniečiai vaikai mokykloje“
plačiau
2018-09-03
Mokslo metų pradžios šventė
2018-06-19
Tradicinė mokyklos mokytojų gerosios patirties sklaidos konferencija2018-06-14
Jonavos ,,Neries" pagrindinės mokyklos mokslo metų užbaigimo ir pirmūnų pagerbimo šventė ,,Mokyklos garbė 2018"2018-06-12

Įdomi veikla edukacinėje stovykloje „Amatų pynė“
Birželio 12 d. 5a ir 6a klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis D. Balandiene ir D. Eimontiene dalyvavo Krašto muziejaus edukacinėje stovykloje „Amatų pynė“, įsikūrusioje memorialinėje Samulevičių sodyboje Prauliuose. Sovyklos edukatoriai papasakojo apie senovinius lietuvių amatus, medžiagas, įrankius bei gaminių panaudojimą. Penktokai ir šeštokai miklino rankas pindami iš vytelių „malūnėlius“, liedami bičių vaško žvakes, lipdydami molinius dirbinius, droždami ir dailindami medinius šaukštus. Ypatingai skani buvo ant laužo virta košė, kurią teko ragauti savo mediniais šaukštais. Mokiniai linksmai praleido laiką netradicinėje ugdymo erdvėje, pagilino lietuvių kalbos ir etnografijos žinias, ugdėsi pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Už įdomią ir prasmingą veiklą dėkojame krašto muziejaus etnologei Rasai Kulytei – Libienei.
Lietuvių kalbos mokytojos D. Balandienė ir D. Eimontienė


Apie mus rašo


Jaunieji mokyklos paramedikai respublikos finalinėse varžybose Varėnoje.
Mokinius ruošė visuomenės sveikatos specialistė I. Kazokienė, mokytojos Ž. Laurinavičienė ir R. Žižienė.„Vandeny būk atsargus – tu ne žuvis, o tik žmogus“

Kokios yra pagrindinės saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklės? Kokius pirmuosius gelbėjimo veiksmus atlikti ištraukus skenduolį, ištikus saulės smūgiui ar užspringus? Birželio 11 d. 7-tų klasių mokiniams pasakojo ir mokė sveikatos priežiūros specialistė ir mokyklos jaunieji paramedikai : Greta, Gabija ir Kajus.


2018-06-06

Jonavos "Neries" pagrindinės mokyklos ketvirto aukšto foje atidarėme 6b klasės mokinio Ivan Mario Melendres Flores piešinių parodą. Mario daug dirbo, stengėsi ir išdrįso visiems parodyti savo piešinius.
Džiaugiamės ir sveikiname Mario su pirmosios parodos atidarymu.
Mokytoja R. Kersnauskaitė


plačiau


SIMONOS LYDAITĖS autorinė piešinių paroda
Mokytoja Rasa Kersnauskaitė


plačiau

Baigėsi respublikinė akcija „Gegužės mėnuo be smurto prieš vaikus“. Mokyklos savanorių grupė (vad. psichologė S. Cėgienė) vedė klasių valandas draugystės temomis: „Draugystė“, „Moku bendrauti be patyčių“, „Draugystė ir kaip jaučiasi atstumtieji“, „Nesityčiok iš draugų!”. Mokiniai šoko pertraukų metu Just Dance. Sveikatos priežiūros specialistė I. Kazokienė su pradinių klasių mokiniais diskutavo tema „Ką aš žinau apie cigarečių rūkymą ir ką galiu pakeisti?“. Mokiniai gamino gėles, kuriomis papuošė „Laimingų vaikų pievą“. Išrinkti draugiškiausi klasių mokiniai, kurie bus pagerbti per šventę „Mokyklos garbė 2018“.
(Socialinė pedagogė A. Skirmantienė)​2018-06-02
Projektinė diena „Svajonių vasara prasideda"

Miesto renginyje ,,Svajonių vasara prasideda" dalyvavo ir mūsų mokykla. Mokyklos palapinėje šventės mažieji dalyviai galėjo sužaisti netradicinio dydžio šaškėmis/šachmatais, sudėlioti LEGO robotą, išbandyti 3D akinius, šachmatų kompiuterį, pašokinėti linksmą "klasę", o atlikę kūrybinę užduotį laimėti ir prizų. Mokyklos paramedikai mokė šventės dalyvius suteikti pirmąją pagalbą.


Mokykloje vykdoma ankstyvosios prevencijos programa „Įveikiame kartu“,
skirta vaikų emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų ugdymui, kurios tikslas- ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą. Ši programa pravesta 5a, 6b, 6a klasės mokiniams.
(Programą veda socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė).

Tarptautinė programa „Zipio draugai“, kurią baigė 1-os klasės mokiniai, moko vaikus įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Moko vaikus empatijos, susirasti draugų, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Padeda ne tik nesileisti būti patyčių aukomis, bet ir patiems netapti priekabiautojais.
(socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė)Jonavos ,,Neries" pagrindinė mokykla dalyvauja SMLPC akcijoje ,,Sveika mokykla 2018"
. Video

2018-05-24

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Puošiam savo mokyklos kiemą“, skirta Lietuvos 100-iui. Ąžuoliukus užaugino 7 klasių mokiniai su biologijos mokytoja R. Žižiene. Juos pasodino 7c klasės mokiniai (aukl. V. Knygauskienė) ir 10 klasės mokiniai (aukl. I. Baranauskaitė).
Akcijos tikslas – įtraukti 7-10 klasių mokinius į aktyvią veiklą, siekiant skatinti juos domėtis gamtosauginėmis problemomis, ugdyti pilietiškumą ir gamtamokslines kompetencijas.
Biologijos mokytoja R. ŽižienėDalyvavome tarptautiniame projekte StarT

Ignas Pinkevičius, Laurynas Šimkus, Tadas Sinkevičius (7 kl.) apdovanoti projekto diplomais.

(Mokytoja N. Urbonavičienė)


Apie mus rašo:
Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos bendruomenė laimėjo programos „Darni mokykla“ žaliąjį sertifikatą.

DIDŽIUOJAMĖS!
2018-05-29
Sveikiname Jaunuosius mokyklos paramedikus ir juos rengusias mokytojas su ,,auksine" pergale!
JMP kursą išklausė ir egzaminą išlaikė 20 mokyklos mokinių.
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-10 klasių mokinių konkurse „Jaunieji mokyklos paramedikai“ mūsų mokyklos komanda laimėjo I vietą ir teisę dalyvauti respublikos finalinėse varžybose Varėnoje.
Komanda: 8a kl. mokinės V. Duleckytė, M. Dzedravičiūtė, 8b kl. mokinys K. Noreika ir 8c mokinė D. Babilaitė.
Mokinius ruošė visuomenės sveikatos specialistė I. Kazokienė, mokytojos Ž. Laurinavičienė ir R. Žižienė.2018-05-25

Integruota pamoka „Kiek vardų turi skaičius?“
Gegužės 25 d. 6a kl. vyko integruota lietuvių kalbos – matematikos pamoka „Kiek vardų turi skaičius“, kurią vedė mokytojos D. Eimontienė ir V. Rimkevičienė. Pakartoję skaitvardį šeštokai smagiai sprendė netradicinius matematinius uždavinius, minė mįsles, skaičiavo daiktus, atsakinėjo į rimtus ir suktus klausimus apie skaitvardį. Pamokoje mokiniai įtvirtino žinias apie taisyklingą skaitvardžio vartojimą, pagilino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Taigi, „Nulis“ yra skaičius, bet ne skaitvardis“ - taip ar ne?
Mokytojos D. Eimontienė ir V. RimkevičienėRašo apie mūsų mokyklos mokinukus:
Jaunųjų pianisčių talentas įvertintas laureatų diplomais

2018-05-18
Apie mus rodo
AVVA
Puikūs mūsų mokyklos jaunieji mokyklos paramedikai!
DIDŽIUOJAMĖS!
Šiaulių universitete vyko tradicinė
6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada,
kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.
Rezultatai:

6 klasė (80 dalyvių):
29. Ramonaitė Emilija (6a kl.)

7 klasė (88 dalyviai):
19. Garuckas Dovydas (7a kl.)

8 klasė (80 dalyvių):
36. Baltramėnaitė Estela (8a kl.)
66. Visokinskaitė Austėja (8b kl.).

Puikūs rezultatai! Sveikiname!
Matematikos mokytojos2018-05-17
Kviečiame susitikti su knygų personažais

Skaitydami knygas tarsi įgyjame antrą porą akių, leidžiamės fantazijos labirintais, įsivaizduojame knygų personažus, kartu su jais džiaugiamės ir liūdime, norime jiems patarti, padėti, pasidalinti savo rūpesčiais ir džiaugsmais, susidraugauti. Gegužės 17d. mokykloje atidaryta 5 – 7 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Rašau tau laišką“. Joje – mokinių laiškai ir piešiniai knygų veikėjams. Kviečiame Jus aplankyti parodą ir susitikti su Karlsonu, Laiminguoju princu, Smurfu, Mergaite su degtukais, Joniuku, Mažuoju princu ir kitais Jūsų pamėgtų kūrinių personažais...
Lietuvių kalbos mokytojos2018-05-14
„Kompiuterininkų dienos"DIDŽIUOJAMĖS!
Mūsų mokyklos mokinys Aleksandras Malanovas (5a kl.) - šalies pramoginių šokių konkurso „Gintarėliai 2018" II vietos laimėtojas!
Kartu su Austėja Liškauskaite Aleksandras lanko šokių klubą „Bonus",
jų treneris - S. Jefimenko.
Sveikiname!Apie mus rašo:
2018-05-14 „Visos dienos sukasi apie aerobinę gimnastiką“


DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Deimantę Šimbaraitę, kuri Tarptautiniame meninės raiškos festivalyje - konkurse „Linksmosios supynės 2018“ laimėjo I vietą!


DIDŽIUOJAMĖS!
Už "Darnios mokyklos" projektą (2017-2018 m.) gavome Žaliąjį sertifikatą!
Surinkta 150 taškų - tai trečia vieta respublikoje!

DIDŽIUOJAMĖS!
Penkiakovininkų komanda rajone užėmė 3 vietą. Sveikiname!
Ačiū mokytojai Živilei Laurinavičienei.
2017-05-07
Mokyklos šventė ,,Aš myliu Tave, Mama"

Mokinių darbelių paroda:


2018-04-23

Dalyvavome tarptautiniame projekte ,,STEAM Discovery Week"


Projekto dalyviai - 5-6 kl. mokiniai.

2018-04-19

Balandžio 19–20 d. Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 7a kl. mokinių komanda, vadovaujama D. Černiauskienės ir I. Kazokienės!


Nuo balandžio 16 d. mokykloje pradedamas vykdyti Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas.

DIDŽIUOJAMĖS!
Balandžio mėnesį mokykloje vyko rajoninė paroda – konkursas „Velykų medis“.
Konkurso rezultatai:
5-7 klasių mokinių grupėje
1 vieta - Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 6c klasės mokinė Saulė Imbrasaitė
2 vieta - Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcinio centro 7 klasės mokinė Austėja Lėgėtavičiūtė
3 vieta - Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 5c klasės mokinė Adrija Klovaitė ir Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinė Simona Koncevičiūtė

8 – 10 klasių mokinių grupėje
1 vieta - Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Agnė Matusaitė
Dėkojame visiems dalyvavusiems.


DIDŽIUOJAMĖS!

Esame viena iš 430 Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų. Šiais metais minimas šio sambūrio 25-metis. Rajoniniame renginyje ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 25" mokyklai atstovavo per 50 mokinių (6a, 6c, 7a) bei 6 paramedikai. Mero Padėkos raštais už puikų darbą organizuojant sveikatingumo veiklas mokykloje apdovanotos Živilė Laurinavičienė ir Ingrida Kazokienė.


DIDŽIUOJAMĖS!
7c klasės mokinė Kamilė Kisieliūtė tapo rajoninio moksleivių kūrybos konkurso, skirto Petro Vaičiūno atminimui, laureate.
plačiau


2018-04-17
Balandžio 17 d. 5c klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja Dainora Grine dalyvavo paskaitoje "Valgių gaminimas Lietuvos etnografiniuose regionuose".
Paskaita vyko Jonavos krašto muziejuje, paskaitą vedė muziejininkė Janina Samulionytė.


2018-04-17
Tarpmokyklinė matematikos viktorina "Skaitau, mąstau, skaičiuoju, atspėju"

Šių metų balandžio 17 d. Justino Vareikio progimnazijoje vyko tarpmokyklinė matematikos viktorina "Skaitau, mąstau , skaičiuoju , atspėju". Joje dalyvavo dvi mūsų mokyklos komandos: 7a kl. „Nežinomieji“ ir 7b kl. „Dešimtukai“. Ši viktorina yra tapusi tradicija, nes vyksta aštuntus metus. Mokiniams teko pademonstruoti matematikos žinias, loginį mąstymą, greito skaičiavimo įgūdžius, kūrybiškumą ir darbą bendradarbiaujant. Komandos apdovanotos padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais.
Matematikos mokytojos: Edita Miliukienė ir Dalė Prochorovienė

DIDŽIUOJAMĖS!
MŪSŲ ŠAŠKININKAI RAJONE PIRMI! Balandžio 14 d. laukia mūšiai Marijampolėje.
Linkime sėkmės!

DĖMESIO!

Prie Jonavos „Neries" pagrindinės mokyklos atidaromas
specialiojo ugdymo skyrius,
kuriame bus ugdomi vaikai, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys ribotas galimybes dalyvauti ugdymo procese. Jonavos jaunimo mokyklos klasių komplektai atidaromi Jonavos suaugusiųjų švietimo centre.
plačiau 1, plačiau 2, plačiau 3

2018-03-29
Viktorina „Fizikinis protmūšis“

2018 m. kovo 29 d. Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje vyko rajono 7–10 klasių mokinių viktorina „Fizikinis protmūšis“. Joje dalyvavo penki mūsų mokyklos 8-tų klasių mokiniai: 8a kl. Estela Baltramėnaitė, Benas Bulkė, Vestina Duleckytė, Miglė Dzedravičiūtė ir 8c kl. Paulina Bereišytė. Viktorina „Fizikinis protmūšis“– tai intelektuali kova, skirta ugdyti gebėjimą pritaikyti turimas žinias ir plėsti jas apie fizikos mokslą, garsius pasaulio ir Lietuvos mokslininkus. Susiskirstę į komandas ir sugalvoję joms įdomius pavadinimus, mokiniai atliko užduotis. Viktoriną sudarė 4 turai: asmenybės, teorija. įdomybės, kalbos kertelė. Renginio metu mokiniai ne tik pagilino fizikos žinias, bet ir smagiai bendravo bei bendradarbiavo su kitų mokyklų mokiniais. Viktorinos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis.
(Fizikos mokytoja metodininkė Violeta Knygauskienė)


2018-03-23

„Neries“ Savanoriai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje
2018 m. kovo 23-24 d. mūsų mokyklos „Neries“ Savanoriai (5-8 klasių mokiniai) su savanorių grupės vadove psichologe Snieguole Cėgiene dalyvavo prekybos centruose „IKI“ organizuojamoje „Maisto banko” akcijoje (organizacija „Guoda“). Akcijos metu mokiniai pirkėjams dalino skrajutes, kuriose buvo informacija, kokius būtiniausius maisto produktus galima paaukoti skurdžiai gyvenančioms šeimoms, senjorams, neįgaliems žmonėms.
Organizacija „Guoda“ jau 25 kartą dalyvauja „Maisto banko“ akcijoje ir mūsų mokyklos mokiniai ne pirmus metus prisijungia prie šios prasmingos veiklos. Džiugu, kad šių metų akcijoje dalyvavo net 20 mūsų savanorių.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)


2018-03-26
Kovo 26 d. Jonavos "Neries" pagrindinėje mokykloje vyko jaunųjų mokyklos paramedikų egzaminas, kurį laikė net 27 mokiniai iš "Neries" ir Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinių mokyklų. Mokinius egzaminavo Vilniaus Maltos ordino pagalbos tarnybos paramedikės.


2018-03-19
Savaitė be patyčių

Kovo 19-24 d. dienomis mūsų mokykla prisijungė prie visuotinės akcijos „Savaitė be patyčių“. Akciją organizavo mokyklos psichologė Snieguolė Cėgienė, socialinė pedagogė Aldona Skirmantienė, klasių auklėtojos ir 1-10 kl. mokiniai.
„Neries" pagrindinės mokyklos savanorių grupė, vadovaujama psichologės S. Cėgienės, vedė 1-7 kl. mokiniams klasės valandas „Kaip jaučiasi atstumtieji?", „Draugystė“, organizavo popietę „Tolerancija“.
Mokiniai su specialistais ir mokytojais sprendė praktines konfliktinių situacijų užduotis, klausėsi bibliotekininkės L. Guogienės pasakos apie tikrą draugystę. (S. Cėgienė, A. Skirmantienė, I. Kazokienė, D. Stundžienė, I. Bereznaja, V. Tatarūnienė, L. Guogienė, „Neries“ pagrindinės mokyklos savanorių grupė, būrelis „ Aš esu ypatingas nes...“) Savaitė, kurios metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą, baigėsi kovo 23- 24 d. „Neries“ savanorių grupei prisijungus prie kasmetinės „Maisto banko“ organizuojamos akcijos (organizacija „Guoda“), kurios metu mokiniai galėjo padėti nepasiturinčioms šeimoms ir taip mokėsi dalintis gerumu su kitais.
(Psichologė Snieguolė Cėgienė)


Apie mus rašo:
2018-03-23 „Mokomės sveikos gyvensenos, saugant savo ir kitų sveikatą“
2018-03-22
Kovo 22 d. 9 ir 10 klasės mokiniai, kartu su mokytojais Dainora Grine ir Aleksejumi Teslionoku, lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vykusioje karjeros ir studijų mugėje.


2018-03-19
Tarptautinė e.Įgūdžių savaitė (All Digital week)

Projekto tikslas - atskleisti, kokie svarbūs e. įgūdžiai yra šiuolaikinėje darbo rinkoje ir kasdieniame gyvenime, atkreipti mokinių dėmesį į naujų technologijų ir interneto naudą bei plačias pritaikymo galimybes.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)


DIDŽIUOJAMĖS!
2018-03-14

Kovo 14 d. Suaugusiųjų švietimo centre vyko 7-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Prie jūros ąžuolas žaliuoja", skirtas A. Puškino kūrybai. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai - E. Mostenec ir E. Klimovaitė iš 7b klasės bei A. Oganezov ir P. Bereišytė iš 8c klasės.
8c klasės mokiniai tapo šio konkurso prizininkais:
A. Oganezov laimėjo II vietą, P. Bereišytė - III vietą.
Mokinius paruošė mokytojos S. Putina ir J. Vorošilienė.
Sveikiname!


DIDŽIUOJAMĖS!
2018-03-08
Jonavos rajono 5-8 kl mokinių gamtos ir biologijos olimpiados II turas vyko Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje. Olimpiadoje dalyvavo 27 mokiniai.

Puikūs mūsų mokyklos mokinių rezultatai:
Saladinskaitė Paulė, 5c kl. – III vieta,
Ramonaitė Emilija, 6a kl. – II vieta,
Šimkus Laurynas, 7b kl. – I vieta,
Baltramėnaitė Estela, 8a kl.- II vieta.
Sveikiname olimpiados nugalėtojus ir jų mokytojas Violetą Knygauskienę ir Rimą Žižienę!
2018-03-01
Tautosakinė viktorina „Žodis – ne žvirblis“

Kovo 1 d. 5-6 klasių mokiniams vyko tautosakinė viktorina „Žodis – ne žvirblis“, skirta Lietuvių kalbos dienai. Viktorinos metu mokiniai susipažino su smulkiosios tautosakos žanrų – mįslių ir minklių – kilme, požymiais. Susiskirstę į komandas ir sugalvoję joms šmaikščius pavadinimus, mokiniai atliko užduotis – minė mįsles, kūrė minkles, sprendė rebusus. Renginio metu mokiniai ne tik pagilino žinias apie smulkiąją tautosaką, bet ir smagiai bendravo bei bendradarbiavo. Viktorinos nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.
(Lietuvių kalbos mokytojos D. Balandienė ir D. Eimontienė)


DIDŽIUOJAMĖS!
5c kl. komanda rajoniniame konkurse ,,Kaziukas kitaip", vykusiame Ruklos J.Stanislausko mokykloje daugiafunkciame centre, užėmė pirmą vietą. Sveikiname komandą ir ją parengusią tikybos mokytoją sesę Prancišką.
DIDŽIUOJAMĖS!
,,LADYGOLAS" varžybose mūsų mokyklos mergaičių komanda iškovojo I-ąją vietą!
2018-03-02
KAZIUKO MUGĖ

Ei, visi,visi, visi,
Ir maži, ir dideli,
Apsiavę ir basi!
Atsikėlę netingėkit
Ir į mugę atskubėkit!
Pirkit šaukštą ir riestainį,
Pakabuką ar saldainį.
Jei pritrūkot pinigų,
Nelabai tai ir svarbu,
Nes aplink šimtai draugų,
Pavaišins - ir bus smagu!(Mokinių Taryba)
Karjeros diena
Tradiciškai mokykloje pristatytas mūsų mokinių profesinis veiklinimas;
vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi paskaitos "Kaip tvarkyti savo asmeninius finansus. Savarankiško kelio pradžia", kurią skaitė „Swedbank“ vadybininkė Jurgita Salmonienė.2018-02-27
SVEIKINAME
gamtos mokslų ir biologijos olimpiados I etapo nugalėtojus:
5 kl.
I vieta - Paulė Saladinskaitė, 5c kl.
II vieta - Augustė Smilingaitė, 5c kl.
III vieta - Ramūnė Daškevičiūtė, 5a kl.
III vieta - Edgaras Drozd, 5c kl.

6 kl.
I vieta - Emilija Ramonaitė, 6a kl.
II vieta - Ineta Metlova,6a kl.
II vieta - Simona Koncevičiūtė, 6a kl.
III vieta - Gabija Janušauskaitė,6a kl.

7 kl.
I vieta - Laurynas Šimkus,7b kl.
II vieta - Simona Sadauskaitė,7a kl.
III vieta - Jogilė Sadzevičiūtė,7a kl.

8kl.
I vieta - Estela Baltramėnaitė,8a kl.
II vieta - Vestina Duleckytė, 8a kl.
III vieta - Austėja Visokinskaitė 8b kl.

Gamtos mokslų ir biologijos olimpiados II turas vyks Jonavos „Lietavos „ pagrindinėje mokykloje kovo 9 dieną. Jame dalyvaus pirmų vietų prizininkai. Linkime jiems sėkmės!

(Mokytojos V. Knygauskienė ir R. Žižienė)
Pirmosios pagalbos įgūdžių mokymai

Tik įvykus nelaimei suprantame, kaip yra svarbu mokėti suteikti pirmąją pagalbą. Belaukiant, kol atvyks kvalifikuoti medikai, labai dažnai prarandamas laikas, kuomet galime pagelbėti nukentėjusiajam. Nuo suteiktos pagalbos priklauso tolimesnė nukentėjusiojo būklė, dažnai net ir gyvybė. Žmogaus šansai išgyventi priklauso nuo tuo metu šalia esančių žmonių mokėjimo suteikti tinkamą pagalbą. Vasario 22 dieną Jonavos politechnikos mokykloje buvo organizuojami praktiniai pirmosios pagalbos mokymai. Mokyklos darbuotojai mokėsi įvertinti organizmo gyvybines funkcijas ir gaivinti jas praradusį žmogų, padėti užspringusiam, stabdyti kraujavimą, stabilizuoti galūnes traumos atveju, įtvirtinti svetimkūnį.
Mokymus vedė VSPS Ingrida Kazokienė ir Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos jaunieji mokyklos paramedikai: Vestina Duleckytė, Miglė Dzedravičiūtė, Gabija Alianskaitė, Greta Gavrilovaitė, Kajus Noreika ir Lukas Sungaila.


2018-02-27
SVEIKINAME
lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I etapo nugalėtojus:
5 klasė
Gudavičiūtė Gabrielė, 5a kl.
Saladinskaitė Paulė, 5c kl.
Vaitiekūnaitė Danielė, 5c kl.
Klovaitė Adrija, 5c kl.

6 klasė
Seliuginas Romanas, 6b kl.
Koncevičiūtė Simona, 6a kl.
Ramonaitė Emilija, 6a kl.
Minskaitė Meda, 6a kl.

7 klasė
Sadauskaitė Simona, 7a kl.
Gabševičiūtė Rugilė, 7a kl.
Sadzevičiūtė Jogilė, 7a kl.
Šimkus Laurynas, 7b kl.

8 klasė
Činčys Adomas, 8a kl.
Baltramėnaitė Estela, 8a kl.
Bereišytė Paulina, 8c kl.
Duleckytė Vestina, 8a kl.

(Lietuvių kalbos mokytojos)
DIDŽIUOJAMĖS!
2018-02-22

Pasidžiaukime vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo kalbų Kengūros (rusų kalba) projekto Lyderių turo pasiekimais! Kamilė Kisieliūtė (7c klasė) – viena iš geriausių darbų autorė, apdovanota diplomu ir kelione į užsienį. Šaunuolė! Sveikiname!
(Rusų kalbos mokytojos)2018-02-18
7-os klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame StarT projekte.
(Mokytoja N. Urbonavičienė)2018-02-12

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko Jaunųjų mokyklos paramedikų praktiniai pirmosios pagalbos mokymai būsimiems mokyklos paramedikams ir 4 klasės mokiniams. Kartu praktikavosi ir Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos paramedikai. Mokymus vedė maltiečių pirmosios pagalbos mokymų koordinatorė paramedikė Aleksandra Podosetnikova.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šviesoje mokykloje vyksta ir bus vykdomi įvairūs renginiai, projektai, akcijos.

2018-02-14
Bendruomenės vakaras „Šitą žemę man likimas dovanojo....“

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100–metį vasario 14 d. Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko bendruomenės vakaras „Šitą žemę man likimas dovanojo...“. Į renginį rinkosi mokyklos bendruomenės nariai: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Vakare dalyvavo ir gražias dainas dovanojo Jonavos kultūros centro mišrusis choras „Žemyna“ (vadovė V. Michelkevičienė). Džiugu, kad chore dalyvauja mūsų mokyklos mokinių mamos J. Litvinovienė, A. Civilkienė, R. Lamanauskienė, R. Petraškienė, mokytojos L. Bizokienė, D. Balandienė. Kartu su choristais dainas dainavo 1-8 klasių mokiniai (vadovė E. Merkelienė), solistė S.E. Imbrasaitė su mama. Liaudiškiems šokiams kvietė Jeronimo Ralio gimnazijos jaunimo folkloro grupė „Dobilia“ (vadovė I. Petrikonienė). Svečiams ir rėmėjams mokiniai įteikė simbolines dovanas - pačių išaugintus ąžuoliukus. Vakaro pabaigoje įspūdingai nuskambėjo visų šventės dalyvių bendra daina „Mano kraštas“.
(Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Eimontienė)


2018-02-15
Projektinė diena mokykloje „Švęsk, pažink, kurk Lietuvai“
Mokyklos projektas „Fotografuoju Lietuvą“
(Dailės, technologijų, geografijos mokytojos)


Projektas „100 ąžuoliukų Lietuvai“
(Mokytoja R. Žižienė)


Akcija „Lietuvai linkiu....“


Akcija „Laiko kapsulė“
(Mokytoja I. Karnusevičienė)


Akcija "Lietuva kviečia..."
(Rusų kalbos mokytojos)

Akcija „# Keliu vėliavą"


Eilėraščių konkursas – paroda ,,Nupinsiu Lietuvai vainiką”.
Spaudinių paroda mokyklos bibliotekoje.


Mokyklos etnokultūros projektai
(Mokytoja N. Urbonavičienė)

Projektas „Yra šalis..."
(Lietuvių kalbos mokytojos)


8a klasės išvyka į Valstybės pažinimo centrą skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui
(Mokytoja L. Bizokienė)


,,Mano gyvenimo mokesčiai”

Valstybinė mokesčių inspekcija, prisidėdama prie Lietuvos šimtmečio minėjimo, įgyvendina iniciatyvą, kurios metu mokesčių administratoriaus specialistai iki 2018 m. vasario 16 d. aplankys 100 mokyklų visoje Lietuvoje. Projekto tikslas - skatinti jaunuolių sąmoningumą bei auginti brandžią ir pozityvią visuomenę.
Mūsų mokykla buvo viena iš 100, kurioje sausio 26 d. apsilankė VMI specialist Vygantė Gutauskienė mokėstinių prievolių dep., I sk. Jonavos posk. vyresnioji specialistė. Netradicinėje pamokoje dalyvavo 5c ir 6a klasių mokiniai.
Į mokyklą atvykusi VMI specialistė pristatė mokesčių inspekcijos veiklą, papasakojo apie mokesčių istoriją ir svarbą valstybei. Mokiniai taip pat buvo supažindinti su šešėlinės ekonomikos reiškiniais, jų daroma žala, sužinojo kaip galima prisidėti kiekvienam mažinant šešėlinės ekonomikos apraiškas kasdieniame gyvenime.

(Mokytoja V. Vyčienė)


2018-02-13
Užgavėnės!


2018-02-5-8
Tarptautinė Saugesnio interneto savaitė

Šių metų Saugesnio interneto dienos tema „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ (angl. "Create, connect and share respect: a better internet starts with you"). Kviečiama atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, raginama galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje.
2017 m. Saugesnio interneto diena buvo pažymėta daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje, įskaitant visas 28 Europos Sąjungos šalis; daugiau nei 21 000 mokyklų ir 19,5 milijono žmonių dalyvavo šios dienos organizuojamose veiklose ir renginiuose.
Šių metų saugesnio interneto savaitės metu mokykloje vyko teminės pamokos, kūrybiniai projektai, kur dalyvavo visi mokyklos mokiniai.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)


2018-01-30
Mokyklose vyko susitikimai su Kauno šeimos centro savanoriais

Įgyvendinant jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programą „Pažink save“, sausio 29-30 dienomis Politechnikos bei „Neries“ pagrindinėse mokyklose vyko susitikimai su Kauno šeimos centro savanoriais Jūra Visagurskyte ir Simu Jūronu. Susitikimo metu buvo kalbama, diskutuojama apie žmogaus gyvybės vystymąsi, neplanuotą nėštumą ir jo galimas išeitis. 8-9 klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti ir įvertinti kaip atrodo žmogaus embrionai skirtingose vystymosi stadijose. Jaunuoliai susidomėję klausėsi savanorių, aktyviai dalyvavo diskusijoje. Išgirstos bei išsakytos mintys ne vieną privertė susimąstyti ir pagalvoti apie atsakomybę už savo veiksmus.
(Ingrida Kazokienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė)


2018-01-30
Edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje“

Sausio 30 d. mūsų mokykloje buvo vykdomas edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje“. Edukacinių užsiėmimų metu 1-8 klasių mokiniai iš arčiau susipažino su nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprastais gyvūnais. Jie pamatė gyvus vorus – paukštėdas, vienus iš didžiausių pasaulio tarakonus, šimtakojus ir daugelį kitų skirtingų gyvūnų rūšių. Vaikai sužinojo daug naudingos bei įdomios informacijos apie nariuotakojų kilmę, sugebėjimą prisitaikyti ir išgyventi aplinkoje, apie jų kūno sandarą ir klasifikaciją, vabzdžių vystymosi ciklus. Edukaciniai užsiėmimai mokiniams paliko daug gerų įspūdžių.
(Projekto koordinatorė gamtos ir fizikos mokytoja metodininkė Violeta Knygauskienė)


SVEIKINAME!
2018-01-23
Mokyklos raiškiojo skaitymo konkurso nugalėtojai:
I vieta – Saulė Erika Imbrasaitė, 6c klasė
II vieta – Kęstutis Gresius, 7c klasė
III vieta – Ramūnė Daškevičiūtė, 5a klasė
Saulė Erika ir Kęstutis atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame konkurso etape sausio 30 d.
Linkime sėkmės!

2018-01-12
„Atmintis gyva, nes liudija“


Iniciatyva - projektas „Šachmatai mokyklose“

Lietuvos Šachmatų federacija, bendradarbiaudama su leidykla „Šviesa“, praėjusių metų gruodžio mėn. ėmėsi įgyvendinti iniciatyvą - projektą „Šachmatai mokyklose“. Šį pilotinį projektą išbandys keturiasdešimties Lietuvos mokyklų atskirų klasių pradinukai.
Mūsų mokykloje visi penktų klasių mokiniai supažindinami su šachmatais per integruotas informacinių technologijų - e.šachmatų pamokas. Tam parengtas e.vadovėlis, virtuali mokymosi aplinka. Tikimės, kad tai padės lavinti mūsų mokinukų loginį ir erdvinį mąstymą, skatins jų kūrybiškumą. Tai ne sporto, o švietimo projektas.


(Mokytoja N. Urbonavičienė)

2017-12-21
Projektinė diena ,,Valso ritmu"
2017-12-22
Dalintis gerumu taip gera!

Gruodžio 22 d. rytą šventiškai nusiteikusią mokyklos bendruomenę su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais sveikino „Neries“ Savanoriai (vadovė psichologė S. Cėgienė) ir būrelio „ Aš esu ypatingas nes...“ nariai (mokytojos D. Stundžienė, I. Bereznaja) ir visiems bendruomenės nariams dalino saldainius su gražiais naujametiniais palinkėjimais. Mokiniai, mokytojai, darbuotojai negailėjo vieni kitiems šypsenų ir gražių žodžių - dalintis gerumu taip gera!
(Psichologė S. Cėgienė)Ačiū už Jūsų gerumą.

Mokinių (seniūnų) taryba dėkoja visiems ir kiekvienam prisidėjusiam prie saldainių akcijos „Kalėdų vaišės". Akcijos metu surinkta 41 kilogramas saldainių ir 22 eurai kelionės išlaidoms. Visi kartu sukūrėme mažą kalėdinį stebuklą. Saldainiai perduoti paramos fondui „Veneris".
Ačiū už Jūsų gerumą.2017-12-15

Gruodžio 15 d. integruoto socialinių gebėjimų ir teatro veiklos ,,Esu ypatingas, nes...“ būrelio nariai su mokytojomis D. Stundžiene, I. Bereznaja ir V. Tatarūniene apsilankė Neįgaliųjų veiklos centre. Mokiniai pristatė inscenizaciją ,,Advento laukimas“. Visi kartu prisiminė senolių papročius, tikėjimą, paslaptingumo ir vilties metą.
Mokinius lydėjo ir sesė Pranciška, kurios išsakyti žodžiai ir giesmės suteikė šventei susikaupimo, prasmingumo ir sielos ramybės.
(Dalia Stundžienė)


Mokykloje vykdoma ankstyvosios prevencijos programa „Įveikiame kartu“ skirta vaikų emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų ugdymui. Programos tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą. Ši programa pravesta 2 klasės, 5b klasės, 5c klasės ir 6c klasės mokiniams.
Programą veda socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė.


Mokykloje vykdoma programa „Gyvai“. Tai mokyklinė psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programa, kurios pagrindinis tikslas – suteikti vaikams gyvenimo įgūdžių, reikalingų sveikai gyventi ir nepradėti vartoti tabako, alkoholio ir narkotikų. Šią programą jau baigė 7a klasės mokiniai.
Programą veda socialinė pedagogė metodininkė Aldona Skirmantienė.


2017-12-07
Penktokų krikštynos

2017-12-05
Atvirų durų diena rajono pradinių mokyklų mokiniams - būsimiems penktokams.2017-11-25
Lapkričio 25 d. mokykloje vyko 5–8 klasių mokyklinė matematikos olimpiada.
SVEIKINAME nugalėtojus:

5 klasė
Trinkūnas Paulius, 5c kl.
Drozd Edgaras, 5c kl.
Malanov Aleksandr, 5a kl.

6 klasė
Janušauskaitė Gabija, 6a kl.
Ramonaitė Emilija, 6a kl.
Zdanevičius Tauras, 6c kl.

7 klasė
Garuckas Dovydas, 7a kl.
Davicijonas Titas, 7c kl.
Šimkus Laurynas, 7b kl.
Paulauskaitė Augustė, 7b kl.

8 klasė
Baltramėnaitė Estela, 8a kl.
Visokinskaitė Austėja, 8b kl.
Dzedravičiūtė Miglė, 8a kl.

Matematikos mokytojosDIDŽIUOJAMĖS!
Estela Baltramėnaitė, 8a klasės mokinė, rajono Šauniausio aštuntoko rinkimuose užėmė trečiąją vietą!
2017-11-25


Idėjų klasė :


DIDŽIUOJAMĖS!
2017-11-23

Lapkričio 23 d. Rokiškyje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos 7a klasės (R. Gabševičiūtė, J. Sadzevičiūtė, G. Jaskutis, E. Gerdvila, L. Mačiulskis) ir 6a klasės (E. Ramonaitė, G. Janušauskaitė, M. Kašajeva, I. Metlova, A. Akramas) komandos, mokytojos D. Černiauskienė, D. Eimontienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Kazokienė. Mūsų mokyklos septintokų komanda užėmė I vietą ir dalyvaus konkurso finale Trakuose balandžio mėn. Šeštokams atiteko III vieta. Mokiniai taip pat dalyvavo Rokiškio krašto muziejaus edukacinėse programose „Senovė žalvariu prabyla“, „Šilta kaip avelė“. Konkurso dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centro diplomais.DIDŽIUOJAMĖS!
2017-11-23
2017- 2018 m. LMŽ Jonavos rajono mergaičių (gim.2003 m. ir jaun.) mažojo futbolo 5x5 varžybose antrąją vietą užėmė mūsų mokyklos mergaitės!
Mergaičių treneris mokytojas A.Teslionokas.
DIDŽIUOJAMĖS!
2017-11-16

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinių komanda lapkričio 16 d. dalyvavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" II etape, kuris vyko Rokiškyje.
Renginyje dalyvavo 12 savivaldybių, iš kurių atvyko 12 komandų: Anykščių, Elektrėnų, Ignalinos, Jonavos, Kaišiadorių, Rokiškio, Širvintų, Švenčionių, Zarasų, Utenos rajonų bei Vilniaus ir Visagino miestų ugdymo įstaigų. Visi, atvykę į konkursą, dalyvavo Rokiškio krašto muziejaus edukacinėse programose „Žvakių liejimas”, ,,Rankų darbo muilo paslaptys”, ,,Šilta kaip avelė”. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos sveikuolių komanda pateko į stipriausiųjų ketvertuką. Dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro diplomai ir padėkos.


DIDŽIUOJAMĖS!
2017-11-17

Mokyklos 6 klasės mokinių komanda tarptautinio IT konkurso „Ventspils iT challenge 2017" finaliniame etape, kuris vyko Ventspilyje ir kuriame dalyvavo komandos iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, pateko į TOP dešimtuką!2017-11-21

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos švietimo pagalbos specialistės Irina Bereznaja, Dalia Stundžienė, Snieguolė Cėgienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Janė Vorošilienė viešėjo Ukmergės r. Taujėnų gimnazijoje, kurioje gerąja specialiųjų poreikių vaikų ugdymo patirtimi dalijosi Ukmergės r. mokyklų ir ,,Neries“ mokyklos švietimo pagalbos specialistai. Seminaro metu buvo skaitomi pranešimai, stebima atvira ugdomoji veikla, vyko stendinio pranešimo pristatymas, diskusija. „Neries“ pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Dalia Stundžienė skaitė pranešimą „Pagalbos mokiniui specialistų veikla formuojant ugdytinio savivertę“, o psichologė Snieguolė Cėgienė - „Mokinių emocinių ir socialinių įgūdžių ugdymas psichologinėse grupėse“. Taujėnuose mūsų mokyklos specialistus šiltai pasitiko gimnazijos direktorius Darius Kaplūnas su žmona Asta Kaplūniene, tos pačios gimnazijos vyr. specialiąja pedagoge logopede. Pradinių klasių mokiniai svečiams inscenizavo pasaką „Riestainėliai seneliui“, vyresniųjų klasių mokiniai šoko ir dainavo.


2017-11-20-24
Nacionalinė karjeros savaitė

Tiesioginės transliacijos:


Karjeros savaitės metu buvo organizuojama mokinių profesinio informavimo viktorina „Gamtos apsauga ir ekologija“. Ji skiriama 5-10 klasių mokiniams, siekiant skatinti juos aktyviai domėtis gamtosauginėmis problemomis, aplinkos būkle ir susipažindinti su profesijų įvairove. Mokiniai sprendė testus, atliko praktines užduotis. Reikia pažymėti, kad visi moksleiviai parodė geras žinias ir išmonę. Už dalyvavimą viktorinoje visos komandos apdovanotos padėkos raštais. Geriausiai pasirodė 5c kl., 6a kl. ir 8c kl. mokiniai.
.
(Fizikos ir gamtos mokytoja Violeta Knygauskienė)


10 kl. mergaitės dalyvavo Jonavos Politechnikos mokyklos organizuojamose profesinio veiklinimo veiklose. Susipažino su įvairiomis profesijomis.
(Mokytoja D. Grinė)8a klasės mokiniai susitiko su koncerno "Achemos grupė" įmonės „Gaschema" atstovais. Įmonės darbuotojai papasakojo apie chemiko profesiją, įmonės veiklą, vaizdžiai pristatė sausojo ledo panaudojimo galimybes buityje.
(Mokytoja D. Eimontienė)
Integruotos IT-ugdymo karjerai pamokosDaugiau renginių - pradinių klasių mokinukų išvykos į gaisrinę, Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyrių:


2017-11-16
Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas mokykloje2017-11-15
Lapkričio 15 d. mokykloje buvo vykdoma socialinė saugumo akcija „Būk matomas". Akcijoje dalyvavo 1-7 klasių mokiniai. Iš viso buvo paženklinta 120 mokinių kuprinių ir striukių jų pasirinktais atšvaitais.
Akciją organizavo sveikatos priežiūros spec. Ingrida Kazokienė2017-11-10
„Tolerancijos naktis“

Lapkričio 10 d. pavakarę „Neries“ Savanoriai rinkosi į mokyklos renginį „Tolerancijos naktis“. 20.00 valandą prasidėjo naktinis renginys. Jame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai savanoriai, kurie aktyviai dalyvauja mokyklos renginiuose, savanoriškose veiklose. Naktį mokykloje organizavo mokyklos psichologė S. Cėgienė, „Neries“ Savanorių grupės pirmininkė D. Babilaitė (8c kl.), socialinė pedagogė A. Skirmantienė, technologijų mokytojas A. Teslionokas. Iki vidurnakčio mokiniai žaidė žaidimus, bendravo, vaidino situacijas, dainavo dainas apie Lietuvą, žiūrėjo filmus, šoko „Just dance“. Savanoriams labai patiko smagi muzika ir paprasti judesiai, kuriuos reikėjo atkartoti. Per pertraukas dalyviai gėrė arbatą, valgė picas, bendravo. Nors mokiniai ir buvo pasiruošę miegui (turėjo miegmaišius...), tačiau tik keli savanoriai užmigo, o kiti klausėsi muzikos, žiūrėjo filmukus, kalbėjosi iki paryčių. Apie 7.00 valandą ryto mokykla jau buvo sutvarkyta, viskas sudėliota į savo vietas, o dalyviai pavargę, bet laimingi, išvyko į namus. „Tolerancijos naktis“ leido mokiniams kitaip pažvelgti į mokyklos erdves, draugiškai ir nuoširdžiai pabendrauti, įdomiai ir turiningai praleisti laiką.Mokinių rudens atostogų metu mūsų mokyklos jaunieji mokyklos paramedikai (JKP) kartu su R. Samulevičiaus progimnazijos JMP dalyvavo sporto klubo „Sporto legionas“ vykusioje vaikų dienos stovykloje. Jaunieji mokyklos paramedikai mokė stovyklos vaikus teikti pirmąją medicinos pagalbą, naudodamiesi manekenais ir reikiamomis priemonėmis, rodė, kaip daryti pradinį žmogaus gaivinimą, ką daryti susilaužius ranką ar išsinarinus koją, kaip stabdyti kraujavimą ir kita. Stovyklautojai galėjo ne tik matyti, kaip suteikiama pirmoji medicininė pagalba, bet ir praktiškai pasimokyti.DIDŽIUOJAMĖS!

6 klasės mokinių komanda -
tarptautinio IT konkurso „Ventspils iT challenge 2017" nugalėtoja ir pakviesta į finalinį etapą Ventspilyje!
Konkurse dalyvavo 460 komandų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Finalinio etapo nugalėtojų laukia 1000 eur prizas.


(N. Urbonavičienė)
2017-11-09
"Šlepečių diena"

DIDŽIUOJAMĖS!
4 klasės ,,Sveikuolių" komanda - konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" rajono turo nugalėtoja 1-4 klasių grupėje!
Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Asta Aksinavičienė ir ir sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Kazokienė.


DIDŽIUOJAMĖS!
7a klasės ,,Sveikuolių" komanda - konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" rajono turo nugalėtoja 7-8 klasių grupėje!
Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo klasės auklėtoja Danguolė Černiauskienė ir sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Kazokienė.


DIDŽIUOJAMĖS!
2017-10-23
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Spalio 23 d. Jonavos Jaunimo centre vyko tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas ( 5 – 6 klasių amžiaus grupė). Jame dalyvavo mūsų mokyklos 6a klasės komanda: Emilija Ramonaitė, Gabija Janušauskaitė, Miglija Kašajeva, Ineta Metlova, Aleksandras Akramas, mokytoja Daiva Eimontienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Kazokienė. Mokiniams reikėjo pristatyti namų darbą – laišką draugui bei parodyti prisistatymą, atsakinėti į testo, viktorinos sveikos gyvensenos tema, atlikti praktines užduotis. Savo žinias teko pademonstruoti komandų kapitonams bei mokytojams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams. Mūsų mokyklos komanda užėmė I vietą ir atstovaus Jonavos rajonui konkurso II etape, kuris vyks 2017 m. lapkričio 23 d. Rokiškyje. Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo mokytojos D. Eimontienė, R. Kersnauskaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Kazokienė.
Daiva Eimontienė, 6a klasės auklėtoja


Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos savanoriai „Maisto banko“ akcijoje

Rudeninė „Maisto banko“ akcija vyko 2017 m. spalio 20-21 d. prekybos centro „IKI“ parduotuvėse. Mūsų mokyklos savanoriai (6 - 8 klasių mokiniai), psichologė S. Cėgienė ir visuomeninės organizacijos „Guoda“ savanoriai kvietė pirkėjus paaukoti ilgai negendančių maisto produktų skurdžiai gyvenantiems žmonėms, dalijo skrajutes. Nuoširdžiai dėkoju visiems, aktyviai prisidėjusiems prie šios akcijos.
Psichologė Snieguolė Cėgienė


APIE MUS RAŠO
Moksleivių skaičiaus mažėjimas verčia imtis mokyklų pertvarkos

2017-10-18
Akcija „Psichikos sveikatos savaitė“,
skirta Pasaulinei psichikos sveikatos dienaiPlačiau
2016-10-16

Europos programavimo savaitė


Savaitės metu vyko kūrybinės dirbtuvės 5 kl. mokiniams ir mokytojams, veiklų ciklas 6-10 kl. mokiniams.
(N. Urbonavičienė)


2017-10-13
,,Žaidžiu žodžiu"

Penktadienis, spalio 13 d. visai šauni diena, taip sakė į ,,Neries' pagrindinės mokyklos biblioteką atskubėję jauniausi skaitytojai. Juos atlydėjo šauni antrokų komanda. Visi tvirtino, kad jau moka skaityti ir nori pasiimti knygelių, bet įsitikinti ar jau tikrai pirmokėliai gali tapti skaitytojais bibliotekininkė Laima surengė mažiesiems tikrą egzaminą. Iš pabirusių raidžių pirmokėliai turėjo sudėlioti sakinius, įrašyti trūkstamas raides, sugalvoti žodžius, o vyresnieji draugai, lyg didžiausia komisija, stebėjo ir taisė, aiškino ir kritikavo. Mūsų jauniausius skaitytojus kalbino, vis dar neišvykęs, ,,Dėdė Rudenėlis", jie smalsiai klausėsi būrelio vaikų ,,Esu ypatingas nes"... vaidinimo ,,Ropė", lėlių pasakojimo. O smagiausia buvo, kai rimti darbai baigėsi ir visi vaišinosi obuoliais ir morkomis.
Bibliotekininkė Laima GuogienėMokykloje tęsiamas neformalaus ugdymo projektas
,,IT projektų vadyba ir komandinis darbas"(N. Urbonavičienė)
plačiau
Jaunieji mokyklos paramedikai moko pirmosios pagalbos teikimo jaunuosius šaulius.


2017-10-11
,,Kas mums rašo knygas"

Spalio 11 d. į ,,Neries " pagrindinės mokyklos biblioteką susirinko tikri knygų žinovai. Trečios klasės mokiniams teko gerai pasukti galvas, kad teisingai atliktų visas užduotis, prisiminti knygų autorius, patarles, mįsles... Bet komandinis darbas ir greitas orientavimasis bibliotekoje davė gerų rezultatų. Visos komandos gavo prizus. Apžiūrėję knygeles, atlikę visas užduotis"Jaunieji rašytojai" suskubo kurti knygos viršelį, o visos klasės sukurtą knygą pažadėjo pristatyti balandžio mėn. minint Tarptautinę knygos dieną.
Bibliotekininkė Laima Guogienė2017-10-10
Mokyklos pradinukai paminėjo
jau tradicija mokykloje tapusią Pasaulinę košės dieną.2017-10-10
,,Augu su knyga"

Spalio 10 d. į biblioteką sugužėjo l./d. ,,Pakalnutė" auklėtiniai. Juos į edukacinę valandėlę ,,Augu su knyga" pasikvietė bibliotekininkė Laima G. Smalsučius pasitiko pats ,,Dėdė rudenėlis" ir ,,Šaunusis baravykas". Mažieji susipažino su rudens gėrybėmis. Klausėsi skaitomo kūrinio ,,Vitaminų maištas", stebėjo būrelio ,,Esu ypatingas nes..." lėlių vaidinimą ,,Ropė", dainavo, šoko, piešė daržoves. Su įdomumu rinkosi ir vartė knygeles. Susitikimo pabaigoje pažadėjo daugiau valgyti vaisių ir daržovių.
Bibliotekininkė Laima Guogienė2017-10
Naujos technologijos mokykloje.
Micro:bit kompiuteriukus išbandys ne tik visi mokyklos penktokai (dėkojame rėmėjams!), bet ir vyresnių klasų mokinukai - tuo pasirūpino mokykla.2017-10-06
APIE MUS RAŠO
Mokytojo profesija: pašaukimas ar gyvenimo būdas?Mokytoja D. Černiauskienė džiaugiasi šauniais mūsų mokyklos mokiniais.


2017-09-26

Rugsėjo 26 dieną 8a klasės mokinių komanda dalyvavo J. Ralio gimnazijoje vykusioje Europos kalbų dienos minėjimo viktorinoje. Į šį renginį atvyko komandos net iš 9 rajono mokyklų. Renginio dalyvius ir jų mokytojus pasveikino Jonavos rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Danguolė Deikienė. Įdomu buvo matyti ir girdėti atvykusių NATO karių prisistatymus net šešiomis Europos šalių kalbomis. Viktorinoje mokiniai atliko įvairias užduotis, pasiskirstę į mišrias komandas. Visiems labai patiko muzikinės pertraukėlės. Viktorinos mišrių komandų nugalėtojams įteikti padėkos raštai ir suvenyrai, o visiems dalyviams – saldžios ,,Pergalės“ dovanėlės.Mieli tėveliai, pasinaudokite pailgintos dienos grupės paslauga!
2017-09-21
Projektinė diena „Diena be automobilio"
Rugsėjo 1-oji - Mokslo metų pradžios šventė

Mokinių Tėveliai,
papildomai užsisakyti naujas mokyklines uniformas bus galima
2017-09-05 (antradienį) nuo 17.00 iki 18.00 val. mokykloje, 320 kab.

ATOSTOGOS!
Beno Meslino kompiuterinės grafikos darbelis (5 kl.)


2017-06-12
Tradicinė mokyklos mokytojų gerosios patirties sklaidos konferencija2017-06-11
Respublikinėse jaunųjų paramedikų varžybose,
kurios vyko birželio 9,10,11 d. Varėnoje, dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinių komanda.2017-06-05
Dieninė anglų k. stovykla „Health is Wealth" („Sveikata mūsų turtas")DIDŽIUOJAMĖS!
Lietuvos respublikos mokyklų futbolo žaidynių „GOLAS 2017“ finalinio turnyro nugalėtojai – Jonavos „Neries” pagrindinės mokyklos komanda vadovaujama mokytojo A. Teslionoko!


Apie mus rašo

2017-05-31
Mokslo metų užbaigimo ir pirmūnų pagerbimo šventė
,,Mokyklos garbė 2017".

2017-05-31
Akcija „Obuolys vietoj cigaretės“, skirta Pasaulinei dienai be tabako.
Akciją organizavo 8c klasės mokinės ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. KazokienėDIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Vestiną Duleckytę, užėmusią 1 vietą rajono 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio kalbos) dailyraščio konkurse (7-tų klasių grupėje)!
2017-05
Naujos technologijos mokykloje.
Prieš atostogas „Kinect" technologija išbandyta ir pamokų metu. Mums tai patinka!


Trečius metus „Neries“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja Jonavos r. socialinių pedagogų metodinio būrelio organizuotoje šventėje - akcijoje ,,Laimingų vaikų pieva". Jonavos Ramybės skveras pražydo įvairiaspalvėmis gėlėmis, kurias sukūrė Jonavos r. mokyklų ir darželių vaikai. Mokiniai dalyvavo meninėje programoje.DIDŽIUOJAMĖS!
Respublikiniame 5-10 kl. mokinių kūrybinių darbų konkurse - parodoje "Skrisk, pelėda" Agnė Sabinskaitė užėmė II vietą. Sveikiname Agnę ir jos mokytoją Rasą Kersnauskaitę!

DIDŽIUOJAMĖS!
2017-05-22

Rajoninėse paramedikų varžybose viena iš dviejų mūsų mokyklos komandų tapo nugalėtoja!
Mūsų mokyklos mokinės M. Dzedravičiūtė, L. Duliebaitė, D. Babilaitė ir V. Duleckytė iškovojo teisę dalyvauti respublikinėse ,,Jaunasis mokyklos paramedikas " finalo varžybose Varėnoje. Ačiū paramedikų mokytojoms Živilei, Ingridai ir Rimai.
Linkime sėkmės.2017-05
Naujos technologijos mokykloje. Išbandėme šachmatų kompiuterį.Projektas „Lygybės medis“
Jau 10–us metus Jonavoje vyksta savivaldybės teatro organizuojamas rajoninis socialinis - edukacinis projektas „Lygybės medis“. Šiemet jau 9 kartą jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Tris dienas Skrebinų kaimo turizmo sodyboje vykęs projektas įvairių rajono mokyklų mokinius supažindino su teatro menu, įtraukė į įvairias veiklas, skatino kūrybiškumą, ugdė toleranciją. Mokiniai turėjo progą ne tik pamatyti Meno mokyklos mokinių ir jų režisierės Ž. Martinaitienės pastatytą spektaklį, bet kartu su režisieriais remdamiesi liaudies pasakomis, sakmėmis, patarlėmis ir priežodžiais kūrė savo spektaklius. Kol vaikai dirbo nedidelėse grupelėse, mes, mokytojos, turėjome progą matyti, kaip keičiasi mūsų mokiniai. Buvę tylūs, uždari, pasyvūs, vengiantys dėmesio, dabar stengėsi išmokti savo tekstą, galvojo apie aprangą, linksmai bendravo, žaidė žaidimus, bėgiojo. Gegužės 12 d. mokiniai pristatė savo spektaklius. Buvo ir jaudulio, ir džiaugsmo. Po vaidinimų Jonavos savivaldybės teatro direktorė R. Kestenienė ir projekto „Lygybės medis“ vadovas Jonavos savivaldybės teatro režisierius Jonas Andriulevičius pasidžiaugė, kad čia mokiniai turi progą susipažinti su teatro meno paslaptimis, ugdosi toleranciją, padeda vieni kitiems, patiria savotišką teatro terapiją. Dėkojame projekto sumanytojams už nuoširdžias, smagias akimirkas.
Mokinius lydėjo specialioji pedagogė V. Tatarūnienė, D. Stundžienė, psichologė S. Cėgienė, lietuvių kalbos mokytoja D. Balandienė.
KAI APLINK ŠVARU, VISIEMS GERA IR SMAGU!
Paveikslas „Mokykla ant Neries upės kranto“ sukurtas! Nuostabus jausmas kai aplink švaru, kadangi ir patys padėjome tvarkyti ir švarinti aplinką. Saugok aplinką - gamta atsidėkos...
Rūšiuok ir Tu!2017-05-15
Kompiuterininkų dienos'2017


plačiau

Mokyklinio kompiuterinio raštingumo konkurso nugalėtojai:
5 klasė
Gabija Janušauskaitė, Meda Minskaitė;
6 klasė
Saulė Saladinskaitė;
7 klasė
Klaudijus Kazlauskas, Nojus Meslinas, Vestina Duleckytė;
8 klasė
Joris Lapinskas.
SVEIKINAME!

1-os klasės mokiniai baigė tarptautinę ankstyvosios prevencijos programą „Zipio draugai“. Programa moko vaikus, kaip įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Moko vaikus empatijos, susirasti draugų, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Padeda ne tik nesileisti būti patyčių aukomis, bet ir patiems netapti priekabiautojais.
Programą vedė mokyklos socialinė pedagogė metodininkė A. Skirmantienė3-ios klasės mokiniai baigė tarptautinę tęstinę ankstyvosios prevencijos programą „Obuolio draugai“, kurios pirmoji dalis yra „Zipio draugų“ programa. Programą „Obuolio draugai“ sudaro šešios dalys arba temos: „Jausmai“, „Bendravimas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti.“ Programa padeda ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką nori pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus, netektis ir netgi mirtį.
Programą vedė mokyklos socialinė pedagogė metodininkė A. SkirmantienėKaip ir kiekvienais metais mūsų mokykla prisijungė prie respublikinės akcijos "Gegužės mėnuo - be smurto prieš vaikus" . Akcijos tikslas - kurti saugią mokyklos aplinką.
Pertraukų metu psichologė Snieguolė Cėgienė ir „ Neries" Savanorių grupė organizavo senosios animacijos filmukų peržiūrą ir jų aptarimą bei vaidinimus „Mandagumo diena“. Mokinių taryba su mokytoja Dainora Grine organizavo Gerumo akciją „Pasibelsk". Dalyvavome Jonavos rajono socialinių pedagogų organizuojamame respublikiniame renginyje „Laimingų vaikų pieva“. Sodinome savo gamybos gėles Ramybės skvere, šokome, dainavome, linksminomės. (A. Skirmantienė ir pradinių klasių mokiniai). Vyko draugiškiausio, šauniausio, paslaugiausio klasės mokinio(-ės) rinkimai. Mokslo metų užbaigimo šventėje į dangų buvo paleisti balionai su draugiškiausių mokinių vardais.DIDŽIUOJAMĖS!

Gegužės 9-osios - Europos dienos proga Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo moksleivių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“, kuriame mūsų mokyklos mokiniai užėmė III-ąją vietą!


2017-05-14
Jonavoje vykusioje „Šeimos dienoje'2017" dalyvavo ir mūsų POP ansamblis „Tipu Tapu" bei šokėjai.
(Mokytojos E. Merkelienė, D. Bareikaitė)
2017-05-12
Rajono dainų festivalis ,,Džiaugsmo šventė"2017-05-10
Šventė „Aš myliu TAVE, MAMA..."DIDŽIUOJAMĖS!
Jonavos rajono moksleivių Pavasario kroso varžybų savo amžiaus grupėse nugalėtojai!
I vieta - 8a klasės mokinys S. Baravykas;
II vieta - 7a klsės mokinys L. Sungaila;
III vieta - 6a klasės mokinys T. Paškevičius;
III vieta - 7c klasės mokinė Ž. Eismontaitė.


DIDŽIUOJAMĖS!
Dvi mišrios 5-6 kl. ir 8-9 kl. ( mergaitės + berniukai) mūsų mokyklos futbolo komandos
rajoninėse ,,Golas 2017" varžybose užėmė pirmas vietas ir dalyvaus apskrities varžybose!

DIDŽIUOJAMĖS!
Rajono istorijos olimpiadoje dalyvavo 5 mūsų mokyklos mokiniai ir visi užėmė prizines vietas!
5 klasė
I vieta - Emilija Ramonaitė

​6 klasė
I vieta - Laurynas Šimkus

7 klasė
III vieta - Estela Baltramėnaitė ir Benas Bulkė

8 klasė
I vieta - ​Arsenijus Zubkovas.
2017-05-04

Gegužės 4 dieną mokyklos bibliotekoje vyko 7-8 klasių anglų kalbos konkursas "Reading can make us happier". Mokiniai tarpusavy varžėsi miršriose komandose, kuriose sugalvojus ir pristačius jų pavadinimą, reikėjo atsakyti į suktus viktorinos apie knygas klausimus.
Ar žinote, koks vaikas niekada neužauga? Komandoms šis klausimas pasirodė lengviausias. Na, žinoma, Piteris Penas!
5-6 klasių mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo anglų k. konkurse. Dalyviai sakė ištraukas iš pasakų, dalyvavo viktorinoje apie pasakų herojus. Sveikiname konkuso nugalėtojas: Saulę Imbrasaitę (5c kl.) - I vieta, Jogilę Sadzevičiūtę (6a kl.) - II vieta, Saulę Venckutę (6c kl.) - III vieta.2017-04-26
Konferencija „Gamta-mūsų namai“

Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje 2017 m. balandžio 26 dieną vyko 5-10 klasių mokinių atliekamų aplinkotyrinių darbų konferencija „Gamta-mūsų namai“, kurią organizavo ir vedė fizikos mokytoja V. Knygauskienė. Ši konferencija buvo skiriama 5-10 klasių mokiniams, siekiant skatinti juos domėtis gamtosauginėmis problemomis, ugdyti kūrybiškumą ir žinias, gebėjimus pritaikyti praktikoje, dalintis gerąja patirtimi. 5-8 kl. mokiniai skaitė pranešimus, dalijosi tiriamųjų darbų patirtimi, stebėjo robotikos projekto „Gyvūnai“ darbelius, vyko viktorina ekologine tema, kurią laimėjo 7a kl. mokinė Saulė Buivydaitė. Pranešėjai buvo apdovanoti padėkos raštais.
Mokinius konferencijai ruošė mokytojai: V. Knygauskienė, N. Urbonavičienė, D. Ratautienė, I. Bereznaja, Ž. Laurinavičienė, R. Žižienė.
(Biologijos mokytoja R. Žižienė)2017-04-25

Nacionalinė karjeros savaitė

Tai penktą kartą vykstanti iniciatyva, kurią globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Savaitės metu mokykloje pristatytas mūsų mokinių profesinis veiklinimas,
vyresniųjų klasių mokiniai stebėjo tiesioginę e.pamoką
„Ką „dirbsime" po 20 metų?"2017-04
Naujos technologijos mokykloje. Išbandėmė Google 3D akinius.2017-04-21
Rytmetys „Vaikų velykėlės“

Balandžio 21 d. 5a klasės mokiniai su auklėtoja Daiva Eimontiene ir lietuvių kalbos mokytoja Daiva Balandiene susirinko į nuotaikingą rytmetį „Vaikų velykėlės“. Penktokams mokytoja D. Balandienė papasakojo apie Atvelykio (Vaikų velykėlių) tradicijas ir papročius. Vaikai apžiūrėjo originaliai nudažytus kiaušinius, o Ineta ir Fausta pademonstravo žąsies ir putpelės margučius. Po to mokiniai, susiskirstę į keturias komandas, kovojo dėl taikliausių margutininkų komandos vardo. Netrūko juoko ir pergalės šūksnių, dužusių margučių ir nusivylimo atodūsių, bet įtemptos varžybos baigėsi taikiai.
(5a klasės auklėtoja Daiva Eimontienė)2017-04-12
Pamoka krašto muziejuje(Mokytoja R. Kersnauskaitė)
Sveikiname mokyklinės 5-8 kl. istorijos olimpiados nugalėtojus!
5 klasė:
Emilija Ramonaitė – I vieta
Miglija Kašajeva – II vieta
Saulė Imbrasaitė – III vieta

6 klasė:
Laurynas Šimkus – I vieta
Saulė Saladinskaitė – II vieta
Mantvydas Klimavičius – III vieta

7 klasė:
Benas Bulkė – I vieta
Estela Baltramėnaitė – II vieta
Adomas Činčys – III vieta

8 klasė:
Arsenijus Zubkovas – I vieta
Adomas Marčiukaitis – II vieta
Augustė Ona Trasykytė – III vieta
(Istorijos mokytojai)

LINKSMŲ ŠVENČIŲ!
Beno Meslino kompiuterinės grafikos darbelis (5 kl.)


Nuo balandžio 19 d. iki gegužės 5 d. mokykloje pradedamas vykdyti
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas.

NMPP vykdymo tvarkaraštisDIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių
lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiados prizininkes:
6a kl. mokinę Simoną Sadauskaitę, laimėjusią 3 vietą
(vyresnioji mokytoja Irena Baranauskaitė),
8b kl. mokinę Emiliją Vaidilauskaitę, laimėjusią 2 vietą
(mokytoja metodininkė Vilija Adomėlienė).
DIDŽIUOJAMĖS!
Pasidžiaukime vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo kalbų Kengūros (rusų kalba) projekto Lyderių turo pasiekimais!
Arsenijus Zubkovas(8b kl.) apdovanotas diplomu ir kelione į Budapeštą (06-09-06-12 d.)
Anastasija Suchomlinova (8a kl.) apdovanota pagyrimo raštu.
Šaunuoliai! Sveikiname!

2017-04-06

Balandžio 6 d. mokykloje vyko renginys „Draugystės tiltas“. „Neries“ Savanoriai, vadovaujami psichologės Snieguolės Cėgienės, susitiko su Jonavos rajono vaikų namų globotiniais. Dalyviai po prisistatymo atsakinėjo į viktorinos klausimus, dalyvavo animacinių filmų rungtyje, muzikinėje rungtyje spėjo dainas, jų atlikėjus, žaidė nuotaikingus žaidimus. Komandų pasirodymą vertino Jonavos rajono vaikų globos namų socialinė pedagogė Rasa Skurdauskaitė, globotinė Andželika Ūsaitė, „Neries“ pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Laima Guogienė ir 7c kl. mokinys Klaudijus Kazlauskas. Renginio pabaigoje visų dalyvių laukė saldžios vaišės ir prizai.
Mokiniams ir vaikų globos namuose gyvenantiems vaikams patiko bendrauti, diskutuoti jiems aktualiomis temomis, žaisti žaidimus. Šis susitikimas suteikė galimybę susirasti naujų draugų, patirti teigiamų emocijų. „Draugystės tiltą“ organizavo mokyklos psichologė Snieguolė Cėgienė ir „Neries“ Savanorių grupė. Renginį vedė 8b klasės mokinės-savanorės Deimantė Mikutovskytė ir Gabrielė Ramanauskaitė.2017-04-06

Rajoninė popietė „Žodžių lietūs“

Balandžio 6 d. Ruklos Jono Stanislausko mokykloje – daugiafunkciame centre vyko rajoninė kūrybinė lietuvių kalbos popietė „Žodžių lietūs‘. Renginyje dalyvavo 6 – 8 klasių komandos iš Kulvos, Užusalių ir Ruklos mokyklų. Mūsų mokyklai renginyje atstovavo 6c klasės mokiniai Eglė, Greta, Kamilė ir Titas. Pirmiausia kiekvienas popietės dalyvis turėjo kūrybiškai prisistatyti įvardindamas geriausią savo būdo savybę. Organizatoriai paruošė ne vieną įdomią užduotį: sukurti intriguojančią, netikėtą duoto teksto pabaigą, įgarsinti kino filmo ištrauką, sukurti akrostichą poezijai , pagal duotą apibrėžimą sudėlioti pabirusias K.Binkio trioleto eilutes, paruošti motyvacinę kalbą apie skaitymo ir kūrybiškumo reikšmę. Renginio metu mūsų mokyklos mokinės Eglė ir Kamilė pristatė savo kūrybos eilėraščius. Nors šioje popietėje mūsų mokyklos šeštokai buvo jauniausi, bet įrodė, kad yra linksmi, drąsūs ir kūrybingi...
(Lietuvių kalbos mokytoja D.Balandienė)2017-04-05

Smagi lietuvių kalbos popietė „Žaidžiu žodžiu“
Balandžio 5 d. mūsų mokykloje vyko linksma ir nuotaikinga lietuvių kalbos popietė ,,Žaidžiu žodžiu“ .Joje dalyvavo svečiai: Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro komanda ir mokytoja Regina Šereikė, Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro komanda ir mokytoja Aistė Pilipavičiūtė ir dvi mūsų, „Neries“ mokyklos, 5 – 6 klasių komandos. Renginio dalyvius smagiu pavasarišku šokiu pasveikino 3-4- tų klasių šokėjos, kurias parengė šokių mokytoja D.Bareikaitė.

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.
Kas moka žodį – randa kelią.
Ak žodžiai, lietuviški žodžiai,
Susukę lizdus po tėvų
Pastoge kaip jaukūs sparnuočiai,
Skambėkite...
Atlėkę čia iš praeities...


Šiais prasmingais posmais į susirinkusius kreipėsi 8a klasės mokinės Jovita ir Angelina, renginio ,,Žaidžiu žodžiu“ vedėjos.
Jos pateikė komandoms daug įvairių lietuvių kalbos užduočių: teko ir abėcėlę pakartoti ir šmaikštų prisistatymą sugalvoti, kurti eiles bei reklamą, dalyvauti Blic turnyre... Popietės metu skambėjo liaudiška muzika, lietuvių kalbos mokytoja D.Balandienė mokė šokti smagų šokį ,,Aš pasėjau žalią liną...“ Geriausiai varžytuvėse sekėsi Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro komandai, antri buvo Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro komanda, mūsų mokyklos komandoms teko 3-ioji vieta. Mokiniams ir jų mokytojoms buvo įteikti Padėkos raštai ir velykinės dovanėlės.
(Lietuvių kalbos mokytojos I.Baranauskaitė ir D.Balandienė)2017-04-04
RAJONINĖ MATEMATIKOS POPIETĖ „MĄSTYK, SKAIČIUOK, SPĖK“

Balandžio 4 dieną mūsų mokykloje vyko rajoninė matematikos popietė ,,Mąstyk, skaičiuok, spėk“. Jau penkti metai iš eilės gražiai bendradarbiaujame su Jonavos Justino Vareikio progimnazijos mokiniais ir matematikos mokytojomis. Šiais metais susitiko keturios šeštų klasių moksleivių komandos.
Namų darbus komandos atliko puikiai: paruošė emblemas ir prisistatymus. Toliau mokiniai sprendė įvairias užduotis: ieškojo matematinių terminų, sudarė taisyklę, sprendė kryžiažodžius, dalino plotus, atsakinėjo į klausimus ir kitais būdais demonstravo savo matematinius gebėjimus. Konkurse dalyviai pasisėmė ne tik matematikos žinių, bet ir geros nuotaikos bei puikių įspūdžių. Komandoms įteikti padėkos raštai bei saldžios dovanėlės.
(Matematikos mokytojos E. Miliukienė ir D. Prochorovienė)2017-04-05
Akcija ,,Pasirūpink savo sveikata'2017"plačiau


Dalyvaujame šalies projekte ,,DARNI MOKYKLA"
Projekto koordinatorė - V. Knygauskienė
plačiau

2017-03-30
,,Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“

Kovo 30 d. 9-os klasės mokiniai su dailės mokytoja R. Kersnauskaite ir klasės auklėtoja dalyvavo renginyje ,,Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“, kuris vyko Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 30-ties kolegijų ir universitetų atstovai ir supažindino mokinius su profesijomis, priėmimo sąlygomis, mokymosi galimybėmis. Ekskursijos po mokyklą metu mokiniai lankėsi siuvykloje, medienos ir metalo apdirbimo dirbtuvėse, domėjosi augalų komponavimo paslaptimis. Didžiausią įspūdį paliko profesijos ,,pasimatavimai“ – įvairi praktinė veikla sekcijose: mergaitėms patiko kurti puokštes, gaminti ir skanauti sumuštinius, pasipuošti laikina tatuiruote; berniukus sudomino robotai, informacinės technologijos, galimybė ,,Robotikos akademijoje“ pagal schemą sukurti žaidimą ar avarinės signalizacijos modelį. Renginio dalyvius linksmino muzikinė grupė ,,Baltasis kiras.“


DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname rajoninės gamtos mokslų-biologijos olimpiados nugalėtojus ir prizininkus:
5 klasė:
II vieta - Ineta Metlova, 5a kl., -.
6 klasė:
I vieta - Laurynas Šimkus, 6b kl.,
7 klasė:
I vieta - Benas Bulkė, 7a kl., .
8 klasė:
II vieta - Agnė Zupkevičiūtė, 8b kl.

Olimpiadoje dalyvavo 31 5-8 klasės mokinys.

(Biologijos mokytoja metodininkė R. Žižienė, gamtos ir fizikos mokytoja metodininkė V. Knygauskienė.)

DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname rajoninės anglų kalbos olimpiados nugalėtojus ir prizininkus:
5 klasė:
I vieta- Džiugas Umbrasas.
6 klasė:
II vieta – Lukas Mačiulskis.
7 klasė:
I vieta – Adomas Činčys.
III vieta – Alenas Cieška.
(Anglų kalbos mokytojos)

DIDŽIUOJAMĖS!
Kovo 30 dieną 15 val. Jonavos sporto arenoje vyko
Lietuvos krepšinio federacija projektas „Iššūkis žvaigždei”.
Šiame projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 pradinių klasių mergaičių.
Jos atliko tam tikrų pratimų seką krepšinio aikštelėje, laikas buvo fiksuojamas.
Tarp 4 – tų klasių mergaičių II vietą laimėjo Giedrė Garuckaitė, III – Urtė Liužinaitė.
Tarp 3 – čių klasių mergaičių II vietą laimėjo Augustė Mikučionytė.
Visos dalyvės buvo apdovanotos specialiais Lietuvos krepšinio federacijos prizais.


e.Įgūdžių savaitė ("Get Online Week. eSkills for Jobs")
Savaitės metu, kovo 27-31 dienomis, mokykloje vyko renginių ciklas, kuriame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai: e. varžytuvės, teminės pamokos, projektai, webinarai.
Veiklos apėmė šias temas:
• kibernetinis saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu, skaitmeninės tapatybės valdymas;
• e.paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;
• verslumas ir užimtumas: nauji darbui ar verslo pradžiai reikalingi skaitmeniniai įgūdžiai.
(mokytoja N. Urbonavičienė)
2017-03-29

Mokyklos bibliotekoje kovo 29 d. vyko
Tarptautinis projektas "Baltų šalių literatūros savaitė (diena)"
,
kurį padėjo įgyvendinti 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos. Projekte dalyvavo partneriai Latvijoje. Projekto tikslas - populiarinti skaitymą, giminiškų tautų- Lietuvos ir Latvijos-literatūrą, kultūrą, tarpkultūrinius ryšius, bendradarbiavimą, gerinti mokinių skaitymo gebėjimus. Mokiniai susipažino su Latvių kultūra, miestais, šventėmis, tautiniais kostiumais. Mokėsi latvių kalbos, klausėsi elektroninės pasakos "Kodėl šunys protingi?" Kartu su muzikos mokytoja Egle M. dainavome latvių lopšinę "Aja, žū žū". Daug emocijų mokiniams suteikė velykinis žaidimas "Šikuteni, šekuteni".
Projekto dalyviai yra užregistruoti svetainėje https://bibliotekos.jonava.Im.lt
(Bibliotekininkė L. Guogienė)
DIDŽIUOJAMĖS!
2017-03-23
Kovo 23 dieną 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo
rajoninėje viktorinoje ,,Žemė mūsų namai" ir laimėjo II vietą.
Komandą rengė mokytoja Asta Aksinavičienė. Valio!

2017-03-22

Kasmet kovo 22 dieną visas pasaulis švenčia Pasaulinę vandens dieną. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir didžiulę jo svarbą kiekvienam iš mūsų. Minint šią dieną mokykloje buvo suorganizuota akcija, kurios metu mokyklos bendruomenė vaišinosi vandeniu su apelsinais, žaliąja ir geltonąja citrina. Buvo dalinamos skrajutės apie vandens gėrimo taisykles. Paruoštas stendas su sentencijomis apie vandenį ir jo reikšmę žmogaus organizmui. Prie organizuojamos akcijos prisidėjo ir Jonavos visuomenės sveikatos biuras.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I.Kazokienė2017-03-20
Projektinė savaitė ,, Mes – Žemės vaikai“

Kovo 20-24 dienomis mokykloje vyko projektinė savaitė ,, Mes – Žemės vaikai“, skirta pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Projektinės savaitės tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, klimato atšilimo bei taršos problemas, skatinti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.
Projektinės savaitės metu veikė 8-10 kl. mokinių nuotraukų paroda ,, Žemės spalvos“, 5-10 kl. mokinių piešinių ir plakatų paroda ,,Mokausi Tave mylėti, Žeme“.
60 ​5-6 kl. mokinių su mokytojomis Rima Žižiene ir Violeta Knygauskiene dalyvavo paskaitoje, kurią skaitė biomedicinos mokslų, ekologijos ir aplinkotyros krypties doktorantas Dominykas Aleknavičius. Mokiniai buvo supažindinti su ekologijos problemomis, naujausiais biomedicinos pasiekimais.
​Mokyklos visuomeninė slaugytoja I. Kazokienė paruošė stendinį pranešimą 5-10 kl. mokiniams ,,Aplinkos tarša. Kaip galime padėti gamtai?“ ir 9-10 kl. mokiniams paskaitą ,, Ką aš turiu žinoti apie plastiką ir jo poveikį sveikatai?“
​ Chemijos mokytoja Dalia Ratautienė su 8b kl. mokiniais vedė disputą ,, Mes - Žemės vaikai“.
​ Biologijos mokytoja Rima Žižienė ir fizikos mokytoja Violeta Knygauskienė organizavo 5-7 kl. mokinių darbų iš atliekų parodėlę „Suteik daiktui naują gyvenimą“
Projektinę savaitę organizavo ir renginius vedė mokytojos D. Ratautienė, R. Žižienė, V. Knygauskienė.2017-03-24

"Savaitė be patyčių 2017"
Kovo 20-24 d. mokykla dalyvavo respublikinėje "Vaikų linijos " organizuojamoje akcijoje - veiksmo savaitėje "Savaitė be patyčių 2017".
Mokyklos savanoriai vedė klasių valandas „Nesišaipyk iš kitų“ (vad. psichologė S. Cėgienė). Veikė „Karšti stendai“: „Kaip aš jaučiuosi“. Šioje akcijoje dalyvavo mokiniai, mokytojai, būsimieji 1-ų ir 5-ų klasių mokiniai bei "Raudonosios nosies" svečiai. Mokiniai kūrė "Draugystės medį", ant kiekvienos rankos pirštų parašydami artimiausius, svarbiausius žmones. Žmones, kurie gali suteikti jiems pagalbą ir kuriais vaikai pasitiki. P risijungėme prie rajono socialinių pedagogų organizuojamo visų mokyklų „Draugystės Tako“.
(A. Skirmantienė)2017-03-22
MOKYKLOS RENGINYS,
SKIRTAS ,,BITUTĖS“ , ,,PANERIO“ IR JONAVOS ,,NERIES“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS
4-TŲ KLASIŲ MOKINIAMS IR JŲ TĖVAMS

DIDŽIUOJAMĖS!
Mokykloje apsilankė Kings komandos atstovas, kuris apdovanojo
tarptautinės Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiados dalyvį
Akramą Aleksandrą (5a kl.)2017-03-14
Matematikos savaitė
Jau tapo tradicija, kad pavasarį viena savaitė skiriame matematikai.
Kovo mėn. 13–17 dienomis mokykloje vyko matematikos savaitės įvairūs renginiai:
,,Sudoku“ sprendimo turnyras (7 kl.),
matematinė popietėje „Blicturnyras“ (6 kl.),
matematinė popietė ,,Matematika linksmai“ (5 kl.),
parengti stendai ,,Matematiniai galvosūkiai“(8 kl.),
kovo 14–ąją dieną buvo švenčiamas skaičiaus Pi gimtadienis.
Kovo 16 dieną vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“. Jame dalyvavo 40 mūsų mokyklos 1-8 klasių mokinių. Nekantriai lauksime rezultatų.


(Matematikos mokytojos}
plačiau

2017-03-17

Dalyvaujame tarptautiniame "StarT" projekte
Projekto metu pristatyti mokyklos 5-6 klasių mokinių robotikos darbai.

LUMA centro (Suomija) paskelbto STEM dalykų „StarT“ projekto tikslas – skatinti tarpdalykinę integraciją tarp IT, matematikos, technologijų ir gamtos mokslų, siekiant įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje ir taip mokytis spręsti kylančias problemas bei iššūkius. Projektui pateikta 800 darbų iš 36 pasaulio šalių.
(mokytoja N. Urbonavičienė)

2017-03-13

Kovo 13 d. Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje įvyko Jaunųjų mokyklos paramedikų egzaminas. Mokiniai turėjo atlikti žmogaus anatomijos ir fiziologijos patikrinimo testą, parodyti savo sugebėjimus teikiant pagalbą įvairiose sveikatos sutrikimo situacijose ir atlikti pradinį žmogaus gaivinimą.
Egzaminą laikė ir Jonavos rajono Šveicarijos bei Panoterių P. Vaičiūno pagrindinių mokyklų mokiniai savanoriai.2017-03-13

8b klasė dalyvavo profesinio veiklinimo renginyje. Dovydo Baltrimavičiaus tėveliai pakvietė apsilankyti jų darbo vietoje - Jonavos policijos komisariate, kur kartu su kolegomis papasakojo apie savo įdomią, atsakingą, daug fizinės ir moralinės ištvermės reikalaujančią profesiją. ​
2017-03-11

„Viens, du, trys - esam Jonavos „Neris", trys, du, vienas - žino tai kiekvienas!" Įkvepianti skanduotė lydėjo mūsų mokyklos darnią komandą Jonavos miesto patriotinėse eitynėse, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Su gimtadieniu, Lietuva!
2017-03-10

„Nežinau, bet galiu lengvai surasti informaciją internete" - toks buvo istorijos viktorinos „Lietuvos istorijos žinovai" moto. Viktorina vyko Lietuvos Nepriklausomybės dienos išvakarėse, dveim etapais. Pirmieji bibliotekos skaitykloje rinkosi 5-6 klasių, o kitą dieną 7-8 klasių mokiniai. Dirbdami komandose mokiniai per nurodytą laiką turėjo surasti informaciją internete.
DIDŽIUOJAMĖS!
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo net šešiolika šauniausių mūsų mokyklos jaunųjų matematikų.
Iš jų penki mokiniai užėmė prizines vietas.
Džiaugiamės ir didžiuojamės jais:
5a kl. mokinė Janušauskaitė Gabija - III vieta;
6a kl. mokinys Garuckas Dovydas - I vieta;
6b kl. mokinė Paulauskaitė Augustė - III vieta;
8b kl. mokinė Trasykytė Augustė Ona - I vieta;
8b kl. mokinys Zubkovas Arsenijus - II vieta.
( Matematikos mokytojos)


SVEIKINAME lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados mokyklos etapo nugalėtojus ir linkime sėkmės rajoninėje olimpiadoje!

5 klasė
Skripnikaitė Kamilė
Ramonaitė Emilija
Kašajeva Miglija

6 klasė
Meškytė Paulina
Sabaliauskaitė Samanta
Šimkus Laurynas
Sadauskaitė Simona

7 klasė
Civilkaitė Beatričė
Činčys Adomas
Baltramėnaitė Estela

8 klasė
Vaidilauskaitė Emilija
Zupkevičiūtė Agnė
Kazlauskaitė Medeina
Trasykytė Augustė Ona

2017-03-04
DIDŽIUOJAMĖS!
Mūsų mokyklos pradinių klasių komanda kovo 4 d. Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje atstovavo Jonavos rajoną zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose ir laimėjo II vietą.
Juos ruošė mokytoja Virginija Takarevičienė.
SVEIKINAME mokyklinės anglų kalbos olimpiados nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės rajoniniame ture!

5 klasė:
I vieta- Saulė Rimdeikaitė
II vieta-Pijus Vainilavičius
III vieta- Džiugas Umbrasas.

6 klasė:
I vieta- Saulė Venckutė
II vieta – Eglė Sukockytė
III vieta – Lukas Mačiulskis

7 klasė:
I vieta – Adomas Činčys
II vieta – Alenas Cieška
III vieta – Vestina Duleckytė.

DIDŽIUOJAMĖS!
Mūsų mokyklos 7 b klasės mokinys Jonas Beras - šalies meno mokyklų teatro skyrių Respublikiniame moksleivių meninio skaitymo konkurse laimėjo I vietą 3-ioje amžiaus grupėje (mokyt. Jurgita Serapinė).
plačiau


Rytmetys „Ką slepia Užgavėnių kaukė“

Šiemet vasario 28 diena - linksmiausia žiemos šventė – Užgavėnės. Iš ryto visus ateinančius į mokyklą persirengėliai vaišino Užgavėnių simboliu – blynais. Čigonai suko ratelius, žaidė žaidimus ir kvietė linksmai pasitikti pavasarį. Didžiojoje salėje šventės dalyviai prisiminė Užgavėnių papročius ir tradicijas, daugiausiai susidomėjimo sulaukė Kanapinio ir Lašininio kova. Po pamokų visi dalyviai pasidalino įspūdžiais prie arbatos puodelio. Belieka laukti pavasario... Renginį organizavo pagalbos mokiniui specialistai, lietuvių kalbos ir technologijų mokytojai.

Svečiuose - Jonavos J.Ralio gimnazijos direktorius A. Rimkus.

Apie mokymąsi gimnazijoje mūsų aštuntokams papasakojo ir buvę mūsų mokyklos mokiniai Domantas Galimovas ir Skaistė Venckevičiūtė. Šiemet jie yra pirmokai, aktyvūs gimnazijos Mokinių tarybos nariai.

Lytiškumo ugdymo paskaita 8 b kl.

Kas yra DNR? Kada prasideda žmogaus gyvybė? Kaip žmogus vystosi iki gimimo? Kaip atrodo žmogutis iki gimimo? Kas atsakingas už naują gyvybę? Į šiuos ir dar daugybę klausimų aštuntokams atsakė lektoriai.
Paskaitą organizavo sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Kazokienė.

J.Ralio gimnazijoje vykusiame protų mūšyje „Čia Lietuva, čia lietūs lyja" mūsų mokyklos 8b klasės komanda „Neriečiai", kartu su J. Ralio gimnazistais surinko vienodą skaičių taškų ir užėmė 1 vietą, o 7a klasės komanda „Kraštininkai" buvo antri! Sveikiname nugalėtojus Liepą Mockutę, Arsenijų Zubkovą, Juliją Darvydaitę, Adomą Marčiukaitį, Justą Šlepiką ir Ernestą Mazūrą! Visi buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Plačiau apie renginį J. Ralio gimnazijos FB.2017-02-28
Netradicinė istorijos pamoka

Mindaugas, Gediminas, Algirdas, Kęstutis - tai pirmieji Lietuvos valstybės valdovai, sukūrę mūsų valstybę, apgynę ją nuo priešų.
Apie šiuos LDK kunigaikščius vasario 28 d. mokėsi 5 c klasės mokiniai istorijos pamokoje, kurią organizavo istorijos mokytojos Irma K. ir Vilma V.
Pamoka buvo neįprasta, nes juos mokė aštuntokai. Liepa, Augustė Ona, Adomas, Arsenijus 8 b klasės mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus apie LDK valdovus, patarė, konsultavo penktokus atliekant užduotis.
Mūsų mokyklos 6b, 7a, ir 8b klasių mokiniai dalyvavo J. Ralio gimnazijoje vykusiame valso konkurse. Visi šokėjai ir jų mokytojos buvo apdovanoti atminimo medaliais, padėkomis ir nominacijomis.


DIDŽIUOJAMĖS!
2017-02-23
JKKC vyko Jonavos r. pradinių klasių „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ estafečių varžybos.
Mūsų mokyklos pradinukai iškovojo I vietą.
2017-02-10
5-8 kl. mokinių gamtos mokslų ir biologijos olimpiada,
kurioje dalyvavo 59 mokiniai.Mokyklinės 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų ir biologijos olimpiados rezultatai:

5 klasė:
I vieta - Ineta Metlova, 5a kl.
II vieta - Meda Minskaitė, 5a kl.
III vieta - Gabija Janušauskaitė, 5a kl.

6 klasė:
I vieta - Laurynas Šimkus, 6b kl.
II vieta - Rugilė Gabševičiūtė, 6a kl.
III vieta - Jogilė Sadzevičiūtė, 6a kl.

7 klasė:
I vieta - Benas Bulkė, 7a kl.
II vieta - Estela Baltramėnaitė, 7a kl.
III vieta - Miglė Dzedravičiūtė, 7a kl.

8 klasė:
I vieta - Agnė Zubkevičiūtė, 8b kl.
II vieta - Emilija Vaidilauskaitė, 8b kl.
III vieta - Adomas Marčiukaitis, 8b kl.

(Biologijos mokytoja metodininkė R. Žižienė,
gamtos ir fizikos mokytoja metodininkė V. Knygauskienė)

DIDŽIUOJAMĖS!


2017-02-13

Įsibėgėjo tęstinis projektas ,,Jaunasis mokyklos paramedikas“. Jaunieji mokyklos paramedikai mokomi pagal Maltos ordino paruoštą specialią 36 valandų pirmosios pagalbos mokymo programą. Nuo lapkričio mėnesio mokiniams savanoriams vyko žmogaus anatomijos, fiziologijos ir pirmosios pagalbos teikimo teorinės pamokos, kurias vedė biologijos mokytoja R.Žižienė, kūno kultūros mokytoja Ž. Laurinavičienė ir sveikatos priežiūros spec. I.Kazokienė. Vasario 13 d. Jonavos „ Neries“ pagrindinėje mokykloje įvyko 3 val. praktiniai pirmosios pagalbos mokymai. Mokiniai savanoriai buvo mokomi tvarstyti, taisyklingai nuimti motociklininkui šalmą, padėti užspringusiam ir gaivinti sąmonės netekusį žmogų. Mokymuose dalyvavo ,,Neries“, Jonavos raj. Šveicarijos ir Panoterių P. Vaičiūno pagrindinių mokyklų mokiniai.
Išklausęs teorinę ir praktinę mokymų programos dalis bei išlaikęs teorijos ir praktikos patikras, moksleivis gaus Jaunojo mokyklos paramediko pažymėjimą bei reikalingą įrangą. Nelaimingų atsitikimų mokykloje metu jaunieji mokyklos paramedikai galės suteikti pirmąją pagalbą ir būti visuomenės sveikatos priežiūros specialisto ar mokytojo pagalbininkais.2017-02-06
Toliau mokykloje vykdoma neformaliojo ugdymo programa vaikams
"IT projektų vadyba ir komandinis darbas".
Visos dienos mokyklos link!

(mokytoja N. Urbonavičienė)

2017-02-09
Saugesnio interneto savaitė

Saugesnio interneto diena yra organizuojama INSAFE tinklo kiekvienais metais pirmąjį vasario mėnesio antradienį. 2017 m. Saugesnio interneto diena buvo minima daugelyje Europos šalių, siekiant paskatinti jaunus viso pasaulio žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu ir mobiliaisiais telefonais. Šių metų Saugesnio interneto dienos tema „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto! (angl. „Be the change: Unite for a better internet“).
Mūsų mokyklos mokiniai taip pat prisijungė prie šios savaitės veiklų.
Mokytoja L. Bizokienė vedė integruotą anglų k. pamoką 7a kl. mokiniams - Be smart. Be safe. Have fun online. Pamokos tikslas buvo padrąsinti mokinius kalbėti apie tai, kaip svarbu paaugliams saugiai ir atsakingai naudotis Internetu. Mokiniai dar kartą pasikartojo (tik šį kartą anglų kalba) kokios yra pagrindinės naudojimosi Internetu taisyklės. Mokytoja panaudojo British Council Teaching English Lesson plan, worksheets, a poster.Vyko IT pamokos saugaus Interneto tema - 5-6 kl. mokiniai aptarė Garbingo elgesio Internete taisykles ir kūrė dėlionę, žiūrėjo mokomuosius filmukus.


Gaila, kad karantinas sutrugdė visiems mokyklos mokiniams dalyvauti šios savaitės numatytose veiklose.


2017-02-08
DIDŽIUOJAMĖS!

Vasario 8 d. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-10 kl. mokinių rusų (II- osios užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas ,,Prie jūros ąžuolas žaliuoja...“, skirtas A. Puškino 180- osioms mirties metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo 22 mokiniai iš įvairių miesto ir rajono mokyklų. Tarp dalyvių ir trys mūsų mokyklos mokinės – D. Mikutovskytė, D. Vaitkevičiūtė ir P. Bereišytė. Mergaites konkursui ruošė rusų k. mokytojos S. Putina ir J. Vorošilienė.
8 kl. mokinių tarpe nugalėtoja tapo mūsų mokyklos 8b kl. mokinė D. Vaitkevičiūtė (mokytoja S. Putina), gražiausiai padeklamavusi A. Puškino eilėraštį ,,Зимнее утро“.
SVEIKINAME!


2017-02-03
DIDŽIUOJAMĖS!
Mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda - TREČIA RESPUBLIKOJE !!!

Vasario 3 d. Druskininkuose vyko keturių pajėgiausių respublikos moksleivių merginų futbolo komandų: Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos, Kauno “Vyturio” gimnazijos, Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų finalinės varžybos.
Mūsų mergaitės, įveikusios Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandą, užėmė 3 vietą. Žaidė : Judita Sabatauskaitė (8b), Livija Sabatauskaitė (8b), Kamilė Martinaitytė (8c), Taida Chaneckaitė (8c), Atėnė Jakimavičiūtė (7a), Eva Edgard (7a), Anastasija Gurejeva (5c), Karolina Šimbaraitė (6c), Estela Kalpokaitė (7a).
Mergaites treniruoja technologijų mokytojas ir futbolo būrelio vadovas Aleksejus Teslionok.4-os klasės mokiniai baigė ankstyvosios prevencijos programą „Įveikiame kartu“, skirtą vyresnio amžiaus pradinių klasių mokiniams emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų ugdymui. Programos tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą.
Programą vedė mokyklos socialinė pedagogė metodininkė A. Skirmantienė2017-01- 25
Meninio žodžio šventė

Aš – tai pasaulis, o pasaulis – aš,
nes knygą atsivertęs atsiduriu visur, esu bet kas.
Knygos fantazija mane skraidina virš vandenynų, virš žemynų…

(H.D.El – Masris)

Sausio 25 d. mokykloje vyko 5 – 8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 15 skaitovų. Mokiniai skaitė lietuvių autorių eiles bei prozos kūrinių ištraukas. Skaitovus ruošė lietuvių kalbos mokytojos Vilija Adomėlienė, Daiva Balandienė, Irena Baranauskaitė, Daiva Eimontienė. Vertinimo komisijos sprendimu geriausiai pasirodė Saulė Erika Imbrasaitė, 5c klasės mokinė (mokyt. V. Dubikaitytė) bei kompoziciją pristatę 8b klasės mokiniai Emilija Puodytė ir Joris Lapinskas (mokyt. V. Adomėlienė). Specialųjį prizą pelnė Aleksandras Korolkovas, 5c klasės mokinys. Saulė Erika, Emilija ir Joris atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks vasario 7 d. Jeronimo Ralio gimnazijoje. Sėkmės mūsų skaitovams!
(Daiva Eimontienė, lietuvių kalbos mokytoja)
DIDŽIUOJAMĖS!
Respublikiniame šokių konkurse Elektrėnuose mūsų mažieji šokėjai užėmė II- ąją vietą. Ačiū jiems ir jų vadovei Dovilei Bareikaitei!

2016-01-30
Sausio 30 d. 8a ir 8b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Dainora Grine ir Rasa Kersnauskaite dalyvavo paskaitoje „Vilnos fenomenas: tradicija ir inovacija", kuri vyko Jonavos krašto muziejuje.


2017-01-24
DIDŽIUOJAMĖS!
Lietuvos moksleivių žaidynių rajono šachmatų pirmenybių nugalėtojai -
mūsų mokyklos mokinių komanda:
A. Činčys , G. Ergardt (7a kl.), K. Januška – (7b kl.) ir L. Koncevičius (8a kl.).DIDŽIUOJAMĖS!
Sveikiname Arsenijų Zubkovą, 8b klasės mokinį, laimėjusį 3 vietą
rajoniniame anglų kalbos laiško rašymo konkurse.

2017-01-13
„ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA...”
Sausio 13-oji – LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA
DIDŽIUOJAMĖS!
2017-01-13
Mūsų mergaitės tarpzoninėse mergaičių futbolo varžybose Šiauliuose laimėjo I-ąją vietą!

Jnavos „Neries“ pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komanda – viena pajėgiausių respublikoje.
Judita Sabatauskaitė (8b), Livija Sabatauskaitė (8b), Kamilė Martinaitytė (8c), Taida Chaneckaitė (8c), Atėnė Jakimavičiūtė (7a), Eva Edgard (7a), Anastasija Gurejeva (5c), Karolina Šimbaraitė (6c), Estela Kalpokaitė (7a). Mergaites treniruoja technologijų mokytojas ir futbolo būrelio vadovas Aleksejus Teslionok. Sausio 13 d. vykusiose zoninėse varžybose merginos įveikė Šiaulių ir Biržų miestų komandas, buvo pakviestos dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 finalinėse varžybose. Finalinės varžybos įvyks vasario 3 d. Druskininkuose. Čia susitiks keturios pajėgiausios respublikos moksleivių merginų futbolo komandos: Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos, Kauno “Vyturio” gimnazijos, Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimanzijos, Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos. Laukia nelengvos varžybos, atkakli kova. Aišku viena - mūsų mergaitės jau dabar gali didžiuotis būdamos viena pajėgiausių respublikos komandų.ARCHYVAS:
<2012 m.> <2013 m.> <2014 m.> <2015 m.> <2016 m.> <2017 m.>

Pamokų laikas:
1 pamoka 08.00-08.45
2 pamoka 08.55-09.40
Ilgoji pertrauka 20 min.
3 pamoka 10.00-10.45
Ilgoji pertrauka 30 min.
4 pamoka 11.15-12.00
5 pamoka 12.10-12.55
6 pamoka 13.05-13.50
7 pamoka 14.00-14.45

„NERIES" PRADINUKAIpagalbos vaikams linija
QR Code generator